Як зробити кашон

Є люди, які вірять, що утримання шкаралупи в домашніх умовах поганий удачі. Але є ті, хто вірить, що страви завжди б'ють за щастя. Я думаю, що я даю друге життя до краси, це великий талант.

На тиждень тому мій чоловік зламав чайник і з коханим. бабусяй По-перше, цей сервіс бабуся отримав тільки на свята: промив його, потерти його і ... покласти його назад. Ми рідко відвертаємо і відвертаємо від неї, в основному він стояв в боковій дошці весь час і збирають пил (це мій «небольний» думка).

Але його бабуся любив його і був гордий його: після усього, завод імперського порцеляну виготовив набір. І фрагменти були так художньо фрагментовані, що рука не піднялася відкинути їх. Я радий, що ви не отримали!





ДепозитФотогалерея

Незвичайні вироби Вже придумав багато ідей, Що робити з розбитою чашкоюНе про те, що кинути його в сміття, вони про фантазію, творчість, політ думки і мужності. Ідея полягає в тому, що будь-який може дати другий життя, що ще одна зламана пластина або муска є наступні кілька годин творчості, що нічого не шкодувати.

Сьогодні редакція. "Сайт" Я пропоную вам цікавого способу. розтирання У кашонах для стильних ювелірних виробів. Я сподіваюся, що мій бабуся пробачить мене.





ДепозитФотогалерея

Вам потрібно.
  • каструлі
  • буріння
  • свінгери
  • металобрухту
  • Захист (ручка або маска на носі та окулярах)
  • повсть
  • Клей напилочного типу
  • бісер
  • свінгери






ДепозитФотогалерея

Прогрес роботи
  1. Для того, щоб перетворити шкаралупу в кабочон, потрібно свердлити (забрати з вашого чоловіка) для заточування гострих країв. Позбутися від фрагментів всіх стячих і ріжучих (і не доторкнутися до малюнка), краще взяти шліфувальний насадку.



  2. Необхідно розгладити всі сторони фрагмента, а потім обробити поверхню насадкою «металева щітка». Зверніть увагу на поверхню, яка буде прикріплена до тканини, вона повинна бути гладкою і гладкою!



  3. І тепер ми йдемо безпосередньо до створення самої прикраси. Наклейте кашон на відчуту основу клеєм, а потім починайте обшити основу бісером. Перший ряд складається з бісеру в одному шарі. Наступний ряд бісеру необхідно прошити через одну попередню намистину, щоб отримати ефект мозаїки. Далі по одному ряду. Аналогічні дії тривають від 3 до 5 рядів - залежить від товщини фрагментів кабочона.





  4. Після обшивки одного кабачка можна приклеїти ще дві сторони, і краще взяти фрагменти різних форм для більш цікавого ефекту в готовому виробі.



  5. Кабочки обшиті, але є багато пустого простору між ними. Щоб закріпити це, можна додати бісер і обшити їх.



  6. Декоративна частина готова. Тепер зніміть зайву повсть. Краще залишити 1 міліметр відчуттів по краях, ніж різати так близько, що ви зачепити нитку і всю роботу піде до відходів. При видаленні зайвих відчуттів закінчуються кеси на кожному кроці одного роз'єму, після чого прикріпляться до ювелірної нитки.





  7. Саме це робиться прикраса. Це було дивно, що це не було?





Щоб зробити приміщення на полицях для більш необхідних і функціональних речей, я раджу дивитися на 19 ідей для чергування з старих наборів. Ці творіння ручної роботи, безсумнівно, принесуть унікальну родзинку в інтер'єр!



Японці вважають, що зламані страви набагато цінніше, ніж в цілому. Чайник з патчою тріщиною стає більш дорогим, тому що це більше не просто чайник, це те, що з історією!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Покажіть мені про це. великі ідеї Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное