Ченм-Петер

Для мене час від середини літа до середини осені - грибний час полювання. Мій дід завжди взяв мене до лісу і навчив мене, як забрати гриби. Зібрали різні гриби, але мій улюблений був і залишається грибом печінки, або «мате-в-праву», як мій дід використовується, щоб сказати. Я завжди любив, як він виглядав і мій бабуся був дуже добре в його приготування.





Виявилося, що цей гриб також дуже корисний. Тому редакційна колегія "Сайт" Він розповість вам сьогодні. гриб Я покажу вам, як мій бабуся приготував цей незвичайний гриб.

По-перше, поговоримо про переваги грибів печінки. У 100 грамах гриба міститься добова норма вітаміну С. Крім того, склад грибів печінки має вуглеводи, білки, мінерали, вітаміни D, PP і фосфор. Цей гриб росте на дереві і поглинає з нього все найбільш корисно, тому він стає відмінним лікарським засобом. Особливо корисно - грибна зола, вона лікує багато захворювань.

Щоб приготувати золи, гриб необхідно висушити, обгорнути і натерти, що залишилося в порошок. Візьміть цю ясен для янді, аритмії, гострої печінкової недостатності, атеросклерозу і очищайте судини на 0,5 чайної ложки вранці на порожньому шлунку і перед сном протягом 20 днів.

Пам'ятайте, що лікування грибів може бути додатковим інструментом в комплексній терапії. Однак при серйозних захворюваннях краще звернутися до лікаря.





Корисний гриб не тільки у вигляді золи, але і підготовлений звичайними методами. Але про готування пізніше, але в той же час давайте зрозуміти, що цей гриб і як його знайти в лісах. Так, Український - представник сім'ї фістуліну, також відомий як печінковий грибок, печінковий оловець або матері-в-правовий язичок.

Це досить великий гриб діаметром до 30 сантиметрів. У молодих грибах тіло досить безформний, а в дорослому віці нагадує мову. Поверхня гриба блискуча і гладка, під час вологої погоди - липка. Грибок кріпиться до дерева з короткою помилковою ніжкою.

85757



М'якоть печінки еластична, рожева з червоними венами. На зрізі гриб нагадує шматок м'яса або печінки, звідси назва. Аналогічність доповнюється червоним соком.

Печиво можна знайти в лісах з середини липня до кінця вересня. Гриби краще ростуть в теплих зонах, зазвичай осідають на живих каштах і дубах. Грибок важко заплутати з іншими видами, важко багато грибів схожих на печінку.

р.



Гриби їстівні, особливо молоді плодові тіла, м'якоть яких ще не стала жорсткою. Це ніжні і смачні гриби з невеликою кислою. Вони можуть бути смажені, запечені, додані в салати і мариновані - це смачно в будь-якій формі. І зараз час розповісти вам, як мій бабуся варить цей гриб.

Як варити гриби Склад
  • 2 кг грибів печінки
  • 2 цибулини
  • рослинно-масляний
  • сіль


Підготовка
  1. Вимити гриби ретельно і видалити верхню шкіру від них. Зазвичай рекомендується замочити їх перед приготуванням, щоб позбутися від кислості, але можна просто мити і відварити добре. Покласти в каструлю всі гриби, залити холодною водою і покласти на вогонь. Готуємо протягом 20 хвилин.



  2. Зніміть і зріжте цибулю з напівпричепками або великими кубиками. Зріжте злегка охолоджені гриби на шматочках. На сковороді нагрійте вершкове масло і додайте гриби.



  3. Коли вся волога ходить з грибів, додайте цибулю і обсмажте до готовності. На самому кінці обсмаження сіль за смаком. Ось гриби і готові, можна подавати на столі!

    ДепозитФотогалерея



У цьому відео ви можете побачити ще один спосіб смачно варити «мати-в-праву».

про:blank

Ми хочемо розповісти вам про ці красиві та незвичайні гриби. Тепер ви знаєте, куди знайти печінку і як її приготувати. Так ви можете сміливо піти на грибі!

А також, якщо ви неординарний гриб, обов'язково прочитайте нашу статтю про те, як вирощувати білі гриби на вашому сайті. Після того, як ви навіть не повинні йти до лісу.

Вам подобається підібрати гриби? Які вам подобається найсмачніша? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное