Основи здорового способу життя

Уляна Супрун — доктор медичних наук, в.о. Міністра охорони здоров’я України, а зараз став обличчям практично глобального скандалу. вона з Сполучених Штатів, де вона була освічена і займалася медичною та соціальною діяльністю. Нещодавно Верховна Рада України вирішила позбавити Супрун свого посту, оскільки вони розглядають її методи, щоб не вдалося і неефективно.

Але вона сама не має наміру відмовитися, оскільки вона називає себе реальним реформатором в цій області, який знищує всі радянські маніпуляції про здоров’я людини.

2116997



Довгий відомо, що захворювання краще запобігти, ніж лікувати. Але ми рідко практикуємо. профілактика захворювань Покращення імунітету. У нас є багато міфів про наше здоров'я, які так занурюються в життя, що ми не будемо раді дотримуватися інструкцій: горло боляче - вам потрібно спекотний чай, там були грижі - бігти до хірурга. Це зовсім навпаки.

Сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив згадати, як Уляна Супрун раджу боротися з загальними недугами, знищуючи встановлені погляди на них.

Уляна Супрун вважає, що головними ворогами сучасних людей є стрес, відсутність сну і бідне харчування. Перші два фактори залежать від того, що ви їсти. Тому раджу їсти більше овочів, адже це єдине, що більш-менш натуральне. Британська Національна служба охорони здоров'я та Американське товариство раку консультують вживати 5 порцій овочів на добу (1 порція - 80-100 г).

р.

ДепозитФотогалерея

Якщо ви хочете схуднути, підготуватися до іспиту, труднощі роботи, проблеми сну – їсти овочі незалежно від ситуації. Це найменше, ви можете зробити для вашого здоров'я. Тепер поговоримо про міфи і як запобігти поширеним захворюванням.

  1. Болить глотку.
    Уляна Супрун стверджує, що з ангіною, не слід уникати морозива або пити всі напої в опалювальному стані. До речі, гарячий чай є найкращим другом бактерій в ангіні, оскільки він створює ідеальні умови для їх відтворення, а також дратіває слизову ще більше. По суті, морозиво, заморожені фрукти і льодові напої працюють як анестетика – допомагає зняти запалення і тимчасово зняти біль в горлі. Тільки вибрати морозиво без добавок, тому що горіхи, шоколад, родзинки можуть подразнити слизову оболонку. Але уважайте, що холодна делікація тільки допомагає зменшити біль і сприяє легкому зниженню їжі (потен з запаленим горлом, навіть набрякаючи слину болить). Тому варто звернутися до лікаря.



    ДепозитФотогалерея

  2. Міжхребцева грижа
    Коли люди розповіли, що у них слухаються диски, вони відразу ж шукають способи їх видалення. І, звичайно, вони йдуть в операцію. Але в більшості випадків операція зайва, крім того, операції на хребті дуже небезпечні. Уляна Супрун стверджує, що міжхребцеві грижі, як правило, розчиняють самостійно. Доведено, що 2 з 3 грижі на дисках хребта резорбуються.

    ДепозитФотогалерея

  3. Камінні камені
    Доведено, що люди, які не дотримуються питного режиму, страждають від сечокіазу 2 рази частіше. Також необхідно обмежити використання солі, тому що вона промиває кальцій з кісток, що провокує поява піску і каменів нирок. Рекомендована максимальна доза солі в день 5 г, тобто чайна ложка. Перегляньте кількість білків тварин в раціоні, оскільки його надмірне використання підвищує рівень фосфорної кислоти в організмі. А також їсти лимони, так як лимонна кислота не дозволяє кальцій і оксалової кислоти формувати нерозчинні солі. Але вважайте, що ці поради створюються для профілактики сечокіазу. Якщо у вас вже виникають проблеми нирок, лікар може призначити лікування.



    ДепозитФотогалерея



Звичайно, для здоров'я варто відмовитися від куріння і мінімізації споживання алкоголю. Потрібні види спорту і намагатися отримати більше позитиву від життя. І не пропустіть сніданку, щоб ваше тіло має силу працювати і боротися з стресом протягом всього дня.

Повідомляємо про те, що ліки ви віддаєте перевагу і як ви відчуваєте інновації в цій галузі. Поділіться корисною статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное