Як вибрати чоловіка для створення сім'ї

Чому не всі жінки щасливі у відносинах? Причиною є негативний досвід дитинства. Моя мама не схожа на це, не навчала мене, як подбати про себе, і дівчина взяла її за надану.

І коли вона виросла, вона незрівняно почала створювати для себе ті ж умови, в яких вона живила як дитина - шукати чоловіків, які підтвердили її неспроможність і небезпеку, і стосунки, які призвели до страждань.





ДепозитФотогалерея

9 основних помилок, які жінки, які не приймаються матір'ю, роблять при виборі чоловіка. Вони приваблюють до міцного сексу з вираженими негативними рисами характеру, такими як наркозизм, грубість, авторитет, а також відлякування позитивних особистостей.

Чому це відбувається? І якого чоловіка вибрати Чи можу я? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Нелюблені жінки бояться кинутих або відхилених. З'являються вони в емоційно нестійкі істоти і призводить до бідних вибору.

  1. Традиційна спрямованість
    Жінки несвідомо дивляться на те, що вони вже мають певну ідею. Таким чином, вони повторюють найперший досвід життя: з людьми, які нагадують своїх батьків. Якщо вони не любили і захищені як діти, шанси не бачити світ як безпечне місце для довіри. Надмірна життєрадісна війна привабить до свого життя особистостей, з якими слід бути обережними.





    ДепозитФотогалерея

  2. Життя в ілюзії
    Вони думають, що твердження є властивою чоловічій якості. Жінки повинні бути переслідувані. Вони бачать прояв персистентності у дефіантній поведінці, пізніх дзвінках, нескінченних повідомлень. І тих, хто дивиться більше, не помітив.



    ДепозитФотогалерея

  3. Розуміння любові
    Жінки, які не люблять нічого. Вони хочуть заробити любов, боротися за неї, постраждати за неї. Такі жінки плутають почуття болю і ненависті, які приносять погані стосунки з пристрастю.



    ДепозитФотогалерея

  4. Конневенція
    Жінки, які не люблять мати, вважаються нормальними, коли людина нехтує своїми побажаннями. Вони думають, що увага повинна бути надана особливою поведінкою, оскільки це було так в дитинстві. І вони продовжують запалити. Коли власники будинку мають звичку кинути взуття на передній частині, вони перестануть зануритися і чіплятися до взуття. У той же спосіб жінки звикли відзначити розлад у відносинах. Але не зникне.





    ДепозитФотогалерея

  5. Звичаю себе
    Самокритика також йде з дитинства. Смоктати «Так, це мій недолік» дитині набагато простіше, ніж захистити свою позицію. Чи відповідає ваш чоловік через зуби? Чи не ви будете вам швидко відлягати себе за це і вирішити, що ви просто не попросили питання вчасно, щоб ви турбували себе занадто багато, що ви подразнете свою присутність?





    ДепозитФотогалерея

  6. Довіра Ваших почуттів
    Якщо дочкам розповіли, що вони занадто чутливі і емоційні, коли вони виростають, вони сумніваються, чи нормально хвилюватися. Такі жінки будуть хвилюватися про дрібниці і сумніватися в їх адекватності. Якщо почуття індивіда занехтовані дорослими, індивід лікує свої почуття таким же чином. Імовірно, така жінка дасть чоловіка право вирішувати і визначити все для неї.





    ДепозитФотогалерея

  7. Неприпустимо зрозуміти причини невизначеності
    Жінки шукають любов, що не вистачає в дитинстві. Вони відчувають себе надзвичайно болючими і вразливими. Ці якості не допускають їх від визнання любові. У зв'язку з тим, що страх бути спаленим і небезпекою, вони не можуть ходити до любові.





    ДепозитФотогалерея

  8. Відсутність моделі здорових відносин
    Це досить ясно. Не знаю, як вона повинна бути. Ви не знаєте, поки ви не знайдете хороший приклад в реальному житті.



    ДепозитФотогалерея

  9. Груша буття
    Кожна маленька дівчина думає, що вона настільки нездатна. Вона не розуміє, що відносини з матір'ю не працюють багато. Але маленька дівчина продовжує вірити в її відчуттість, в її самотності. Вона потребує когось близько, підтримка, розуміння. Її завдання в дорослому віці - знайти вкладку, яка є безпечною.



    ДепозитФотогалерея



Коли мама Це сумний, але не катастрофічний. Що ми робимо? Виготовляйте дитячі страхи, комплекси, намагайтеся встановити відносини з матір'ю, адже не буває, що для вашої дитини немає почуттів, прийміть себе. Важко зробити це самостійно.

Кращий варіант - звернутися до психотерапевта. І якщо ви не хочете бачити лікаря душі, його завжди можна замінити друзями. Якщо стаття була цікава, поділитися своїми друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное