Як Старший людина може вдатися з стресом

За багато людей довели нову пенсійну реформу. Тепер ми обговорюємо, які негативні наслідки будуть шифруватися. пенсійна реформаЯк переїхати і що робити на всіх. Ці зміни вносять величезний тиск на всіх, особливо тих, у них 40-х і 50-х. Люди не знають, що чекає їх, і через це вони в постійній стресі.



ДепозитФотогалерея

Відомий психолог Мар'яна Безруких розповідає про те, як впоратися з стресом і вижити пенсійну реформу. "Сайт" Зв'язатися з нами

Людина будь-якого віку важко впоратися з синоптичними змінами життя, а також пансіонатною реформою. В результаті ми отримуємо стрес і невизначеність.

Відгуки психолога: «В цілому, стрес, пов'язаний з невизначеністю, є особливістю нашого часу. Ми можемо говорити стільки, скільки нам подобається про недоліки запланованої економіки, вимушеного розподілу після університету, але перед тим, як людина знав, що станеться йому в 5, 10 років і більше. Які сучасні 50-річні? Тільки відсутність розуміння того, що буде далі. й





ДепозитФотогалерея Люди не знають, що з’явиться після того, як вони підуть, і що це буде пансіонат. Ініціаторами реформи не замислювалися про це, але невпевненість – це стрес, який буде впливати як на психологічне та фізичне здоров’я людей. Але не можна давати в стрес, потрібно боротися з ним. Хто буде врятувати нас, якщо не самі? Як кажуть, заощаджуючи... Так давайте вчитися боротися з стресом.

Нерідко люди ігнорують стрес і не асоціюють його з погіршенням. Ми навчимося ігнорувати стрес, і ми постраждали від неї з дитинства. Нерідко дитина хвора, тому що він занадто зайнятий. Ми почали їздити в юному віці, і зараз ми дублюємо таку ж поведінку, тільки є більше причин для розбиття. Важливо заздалегідь розпізнати стрес.



ДепозитФотогалерея

Після розпізнавання слід аналізувати стрес, а потім переключати. Не можна постійно готувати в такому стані, намотуючи себе більше і більше. Якщо ви не можете змінити щось. Чи можна зробити щось? Я? Почати, і якщо не зробити щось інше. Знайти вихід, хобі, який допоможе вам розслабитися. Танцююча, йога, Nordic Walk є ідеальними варіантами для відволікання та оздоровлення.



ДепозитФотогалерея

У суворих умовах, де ми просто повинні мати трохи пізніше. Біологічний вік часто не відповідає фігурі, що прописується в паспорті. Люди в нашій країні працюють важко в умовах, які знищують здоров’я. Не кожен має достатньо ресурсів для роботи на 60. Але ніхто не враховує психологічні та фізіологічні ресурси людини.



ДепозитФотогалерея

І ви можете скаржитися і відродити довгий час, але краще робити щось. Перш за все, потрібно подбати про себе і спробувати зробити життя максимально комфортним і довгостроковим. І, звичайно, отримайте якомога швидше. Для того, щоб не вікувати довгий час, потрібно подбати про мозок, постійно давати його їжі, стимулювати.

Наш мозок, і тому ми, вік, якщо ми формуємо нові нервові з'єднання. І вони утворюються лише якщо знищити різноманітні стереотипи: мотор, емоційний, інтелектуальний.

Іншими словами, багато нових і нестандартних завдань необхідно звертати увагу. Це важливо, з одного боку, щоб навчитися знімати стрес, а з іншого боку, отримати нові знання і навички, щоб не залишитися без роботи. й

150060р.



Якщо ви 60, це не причина, щоб скласти руки і зупинити навчання щось нове. Моя бабуся опанувала комп'ютер на 72, тепер вона може викликати мене на Skype і використовувати Інтернет. Не пізно розвиватися. І це не просто про професійну фітнес, потрібно займатися творчістю, знайти хобі, спілкуватися з людьми, щоб мозок зайнятий виконання завдань, не розслаблено. Постійний розвиток мозку є те, що ви віддаєте від сенільної дементії і від старшого віку в цілому.

6623757



Боротьба з стресом важлива для людини в будь-якому віці, оскільки здоров'я залежить від нього. У житті є багато речей, які викликають поломки, стрес і призводить до хронічної втоми. Але ми не маємо вибору, але щоб навчитися впоратися з ним і спробувати зробити життя краще.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Наприклад, Олександр Дрозеньков, наш улюблений і поважний олень, керує стресом лише однією вправою. Спробуйте, можливо, це те, що вам потрібно!

Що ви думаєте? з питань пенсійної реформи? Чи впливає на тебе? Скажіть мені в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное