Секрет сімейного щастя Вера Brezhneva

Одна з найкрасивіших пар шоу-бізнесу - Вера Brezhnev і Костянтин Меладзе - тривалий час задумана від громадськості свої ніжні почуття для кожного. І тепер, одружився майже на 3 роки, вони рідко відроджують прес і прихильники до їх особистого щастя. Часто говорять про проблеми. знаменитості І вони обіцяють розлучення.





Яка критика не піддала спілці Костянтина Меладзе та Вери Brezhneva: «Фіат, і це ваш батько?», «З бруду до князів» і так далі. Редакція "Сайт" Вона вважає, що ця пара красива і дуже гармонійна і вирішила розповісти про те, що секрет своєї справи.





Вера Брежнев і Костянтин Меладзе На честь 55-річчя чоловік Вера Брежнев Розміщено в своєму Instagram торкнувшись спільною фото, яка викликала багато спорідненості серед мережива. Незважаючи на вікову різницю майже 20 років, Вера і Константин просто світяться з любов'ю і ніжністю, коли вони близькі один одному. Кожен з них був одружений перед, але це було в цьому союзі, що вони знайшли щастя і особистого зростання.





Меладзе приймала, що Брежнєв перетворив його, роблячи його набагато краще. І навіть змінив дієту і спосіб життя в цілому. Співачка відома своєю любов'ю спорту, йога та здорової їжі. Крім того, вона неодноразово була визнана найкрасивішою жінкою в шоу-бізнесі, і як ви знаєте, тільки любов чоловіка зберігає красу жінок.

до 1 2 3 4 5+



«Я захоплюю віру щодня, погодинно. Вона має велике серце, вона хоче допомогти кожному, знаходить людей, які потребують її допомоги. Тексти пісень, а це означає: Віра має дивовижну енергію, яка шукає її, і я отримав краще.

Зараз Костянтин насолоджується ходьбою тривалими дистанціями і наступною модою. Після всього, з такою красою, ви завжди повинні бути зверху. Після його шлюбу Меладзе назавжди забули про старі футболки і джинси: «Не вдалося контролювати.» Якщо вона не була для своєї дружини, я буду носити футболку. Я використовую для того ж місця 5-7 років.

р.



Він часто присвячує лінії своїх пісень до своєї коханої дружини, яка дуже доторкнеться. А Вера надихає відомого композитора і чоловіка, щоб бути кращими і створювати більш продуктивні. Чи не те, що ідилія чоловіка і дружини? Як Валерія, Костянтин рідко бере участь у сімейних фотосесіях для журналів та телевізійних програм про своє особисте життя.

Можливо це секрет сімейного щастя Меладзе і Брежнева - жити за задоволення, а не влаштувати шоу-гра почуттів для інших.

Ми дуже раді, що незважаючи на засудження детракторів, Brezhnev і Meladze щасливі в шлюбі. Чи варто звернути увагу на думки інших? Скажіть про це в коментарях і поділі статті з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное