кучеряві курди

Моя родина любить вас дуже багато. млинцій І так на тиждень тому я вчився дуже цікавим рецептом сирників, які мене поділилися з колегою.

Солодка curd curls У сметані ще одна причина любові сиру. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І я підтверджую!





ДепозитФотогалерея

Приготувати локони з сиром досить просто, і їсти їх справжнім задоволенням. Особливо вранці, крім кави або чаю.

Торти та сьогодні видання "Сайт" Я хочу поділитися з вами смачним рецептом. лосиний Він просто розтоплює у роті!

р.



Тест інгредієнти
  • 350г борошна
  • 3g сухі дріжджі
  • 100г молока
  • 50г цукру
  • 50г маргарин (або вершкове масло)
  • 70г сметана
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 0,5 кг сиру
  • 100г цукру
  • 1 яйце


Соус інгредієнти
  • 200г сметана
  • 1 ст. цукру


Україна



ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Нагрійте молоко і залийте його в склянку. Розчинити дріжджі в молоці і додати половину чайної ложки цукру там, добре перемішати. Потім додайте 3 чайні ложки борошна, перемішайте до однорідності. Залиште суміш на півгодини тепло, так що дріжджі активуються і дають піну капелюшку.



  2. У зручному контейнері просіяти борошно через сито і поєднувати з сіллю і цукром, перемішати. Потім додайте в борошняну суміш маргарин при кімнатній температурі і сметані. Подрібніть інгредієнти, щоб зробити велику кришку. Пара крихка з дріжджами. Змішайте тісто середньої консистенції (не дуже щільно, але і не занадто м'який).





  3. Покрийте змішане тісто і залиште наодинці 15 хвилин. У цей час борошно поглинає вологу, утворює клейковину, і тісто буде легше замісити.



  4. Відновлений тісто добре замішують до однорідного стану. Покрийте готове тісто і залиште теплими до подвійного обсягу. Якщо у вас є час, нехай тісто приходять і дайте йому другий раз. Якщо немає часу, тісто можна вирізати відразу.





  5. Тепер переходимо до приготування начинки. Для цього натирайте сир з цукром і яйцем до однорідної маси. Якщо начинка занадто волога, можна додати невелику кількість борошняних або мелених тріщин до неї. Покрийте отриману суміш з харчовою плівкою і залиште її на столі при кімнатній температурі, поки ви робите тест.

    р.



  6. Розкачати тісто в прямокутник товщиною 1 сантиметра. Розкласти сир начинку над ним, а потім розкачати тісто в пухкий рулон. Наріжте рулон на частини потрібної товщини. Я отримав рівно 20 з них.





  7. Велика сковорода була покрита пергаментом для випічки, потім вільно розширюють локони. Покрийте їх полотном і залиште їх на 40 хвилин, щоб трохи виростити. Перед відправкою запіканки в духовку змащуйте поверхню локонів збитим яйцем.





  8. Відправте локони потрібно нагріти до 200 градусів духовки і запікати до появи іржі скоринки при температурі 180 градусів.



  9. Для заливки змішайте сметану з цукром. Відразу після випікання рясно змащувати локони сметаною заливкою, щільно закрийте сирні бункери і залиште до повного охолодження (або принаймні до теплого стану).



  10. локони готові. Бодибилдерши!





Редакційна консультація для всіх любителів сиру Я раджу дізнатися відмінний рецепт святкової запіканки, яка збільшиться в духовці 2 рази!

Просто один секрет інгредієнт робить цей цілий десерт дивовижний. І не забудьте прикрасити оригінальну сирну запіканку, щоб всі гази не тільки від смаку, але і від подачі!







ДепозитФотогалерея

Я просто впевнений, що це сиротка Все буде. Я готую їх зараз на одну і половину або дві порції, і це не достатньо, тому що в моєму домі вони літають в блимку очей.

Чи подобається вам статтю? Поділитися Кошик з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное