Секрети моделей краси та молоді

Ви можете виростити старий і він вже не секрет. Головне - правильно доглядати за собою. Хто, якщо жінки, які працюють в галузі краси і моди, може знати найбільш ефективні трюки в галузі краси і моди? молодість і свіжість.

Абсолютно не спарингова кладка волосся, шарований макіяж, зйомки в спеку і холоді, 12-годинні репетиції прогулянок до подіуму ... А їх шкіра в відмінному стані навіть у дорослому віці. Наприклад, Cindy Crawford і Linda Evangelista ще конкурують з молодими моделями.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися і розповісти вам про життя хакі моделей, Як зберегти красуй Всі вони доступні і не вимагають втручання косметологів і хірургів.

Секрети краси жінок
  1. «Моє головне правило великого пальця їсти 80 відсотків здорових», - каже Cindy Crawford. Але крім овочів, фруктів і морської риби вона дозволяє їсти піцу або макарони, адже в раціоні діє 20%. 80/20 правило харчування використовується багатьма моделями, тому що дозволяє їм зберегти їх форму і помперувати себе смачними. Багато моделей також їсти брокколі щодня. Це джерело йоду і колагену. Наприклад, Gisele Bündchen навіть створив дієту для молодої шкіри на основі цього овоча, який популярний серед молодих дівчат і жінок понад 50.



    ДепозитФотогалерея

  2. «Я завжди рекомендую використовувати сонцезахисний екран. Я великий вентилятор захисту сонця, і навіть взимку Я зносу цей крем. І це не просто про красу, але і про здоров'я, говорить Лінда Євангеліста. Доведено, що сонячні промені сприяють передчасному старінню шкіри: пігментні плями, зморшки, капуста ... Отже, сонцезахисний екран повинен поселитися у вашому очищенні, особливо в лютому і березні.



    ДепозитФотогалерея
  3. Ви, ймовірно, помітили, що папарази часто ловлять моделі без макіяжу і з немитаними головами в повсякденному житті. Але це зовсім не похилий, але частина турботи про себе. Зовні котирування, моделі використовують різні концентрати для обличчя і масло вій, які допомагають їм відновити еластичність шкіри і щільність вій. І на волоссі застосовуються спеціальні маски, тому часто кладуть на шапки або роблять смішні тушки. Чому не зафіксуйте волосся на площині або прийміть таксі, щоб стріляти? Так ви можете скористатися таким лайвом, коли летять або їдуть в курорт. Кожна хвилина повинна бути проведена добре.





    ДепозитФотогалерея
  4. Ще один трюк краси, який з'явився в зв'язку з активним використанням смартфонів, щоб тримати підборіддя з рукою, коли ви подивитеся на свій телефон або планшет. Таким чином, правильне положення голови фіксується, що економить від обвисання шкіри, а пізніше від другого підборіддя. Цей трюк використовується для всіх моделей незалежно від віку, крім того, він виглядає досить легко.

    ДепозитФотогалерея

  5. Йога є відмінним способом отримати ваші думки для того, щоб зробити ваше тіло гнучким і придатним. З віком складніше, і не кожен може займатися навчанням міцності або активно використовувати кардіомашини. Йога допомагає підтримувати суглобове здоров'я і зміцнює внутрішні м'язи тіла. В результаті тіло виглядає довше.

    ДепозитФотогалерея

  6. Очищає шкіру - головне, щоб доглядати за собою. Всі моделі без винятку радять видалити макіяж дуже акуратно: перша гідрофільна олія, потім пінопласт або гель для миття, завершує очищення тоніки. Це єдиний спосіб приготування шкіри для подальшого зволоження. Важливо розуміти, що косметика не тільки додатковий шар на обличчі, але велика кількість фарбувальних хімічних елементів, які не дозволяють шкірі функціонувати в звичайному режимі. До речі, краще відмовитися від скрабів, особливо для вікової шкіри. Краще використовувати хампу або робити ультразвукові процедури.





  7. «Зберігайте свою інтуїцію. Не все, що підходить для вашого друга. Якщо ви не любите на велосипеді, спробуйте плавання. Не подобається плавання, намагайтеся грати в спортзал. Знайти себе. Коли люди просять про секрети краси, я кажу там немає секретів. Ми всі знаємо, що нам потрібно заспати, пити багато води і не курити. Ми розуміємо, що

    Найголовніші поради Cindy Crawford завжди дає. Наприклад, модель Йозефін Сприєр потілює його обличчя. Це найкращий пілінг для неї, але деякі дівчата мають японську шкірку. краса З'являються купероз і небажані волосся для обличчя. Деякі моделі можуть їсти тільки фрукти протягом місяця, а в інших, зубна емаль розтоплюється в прямому сенсі слова. Завжди користуйтеся загальним почуттям, коли мова йде про красу, молодість і здоров'я.



    ДепозитФотогалерея



Ніщо жінка любить спалювання очей і велику посмішку. Знайте собі захоплення, які дадуть приємні емоції. Любов, робота, подорожі. З роками стає більш складним для підтримки краси, але це можливо. Головне, щоб мати стимул і не бути мережива.

Якщо у вас є методики підтримки краси та молоді, які працювали бездоганно протягом багатьох років. Поділіться корисною статтю з друзями в соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное