Як використовувати чайні гриби в кулінарії

Про 2 роки тому я бачив баночку комбучі на кухні мого друга. Він дав мені крутий, терпкий напій. П'ятий пам'ять з дитинства, смак, який не можна плутати з будь-яким! Я був здивований, звичайно, що він щасливий власник такого дива, але я був відволіканий цікавим бесідою, забути про настій.

Ще недавно я прийшов на захоплюючі дослідження і шкодував, що я не запитав другу за шматочок гриба. При навчанні Як корисний чайний грибЯ хочу її культивувати, подаючи всі інші земні справи.

Вам потрібно буде вирощувати чайні гриби.
  • плоский
  • 5 ст. чорного листового чаю без добавок
  • 0,5 л окропу
  • 7 ст. цукру
  • свінгери


Чайний гриб з нуля в домашніх умовах
  1. Зробіть чайну заварку в якості звичайного, дайте настоятися. Додати цукор.
  2. Вимити літр можна соди, щоб вбити всі шкідливі мікроорганізми. Заливаємо банку напівнапруженим чайним пивом.
  3. П'яжемо баночку марлі і помістіть його в темному місці. Після декількох тижнів пивоваріння почне випромінювати характерний ацетичний аромат, а через місяць і половину тонкого гриба буде рости на поверхні чаю! Необхідно ретельно видалити і помістити в трилітрову баночку, заповнену слабким чайом.


Тепер органічні і бабуся рецепти на пікі популярності. Це 30 років тому. Комбуча У радянських будинках, але тепер вона затопила Сполучені Штати Америки і Європи. Продається в пляшках з різними смаками і рекламується як здорова альтернатива традиційним вуглецевим напоями. Але настій комбучі можна не тільки пити, але і використовувати в кулінарії.



ДепозитФотогалерея

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Редакція "Сайт" Розкажи вам про 5 способів використання комбучі в кулінарії.

Чим корисний чайний гриб Чайний гриб має різноманітні лікувальні властивості: антибактеріальні, знеболюючий, протизапальний. Крім того, він здатний зменшити рівень холестерину крові і регулювати артеріальний тиск. У народній медицині застосовуються лікувальні властивості комбучі: при захворюваннях сечового міхура, шлунку, нирок, печінки і головного болю.



ДепозитФотогалерея

Це пов'язано з тим, що містить безліч корисних речовин: алкалоїди, вітаміни, ферменти, глікозиди, ароматичні речовини, а також цукор, ацетична кислота і спирт. Так готують страви і приправи на основі неї, щоб вони отримували цілющий ефект на вашому тілі.

Чайний гриб в кулінарії
  1. Домашній оцет
    Для приготування відмінного оцту в домашніх умовах необхідно залити чай і цукор звичайним способом і залишити на бродіння протягом 3 місяців. Після цього періоду отримана настій повинна бути кип'ятять протягом години, проціджують, охолоджують і висипають. Для засмаженого смаку насіння гірчиці можна додавати в оцет, з розрахунку 1 ст. л. зерна на літр рідини.

    ДепозитФотогалерея

  2. М'ясний соус
    Ви можете зробити ароматний соус, який буде чудово доповнювати всі м'ясні страви. Подрібніть 100г грецьких горіхів, додайте 3 подрібнені зубчики часнику і 100г хліба змащеного в молоці. Додайте 100г вершкового масла, 1 ст. композитного оцту і солі. Подивляйте його акуратно, це зроблено.

    ДепозитФотогалерея

  3. Орошка
    Замість звичайної хлібної квасолі або кефіру, окрошка може бути заповнена 3-денною настійкою комбучі. Він зробить супер здоровий освіжаючий суп.

    ДепозитФотогалерея

  4. маринада
    За допомогою чайного оцту з першого рецепта можна зробити м'ясний ніж і дати його ледь відчутною кислинкою. Для 1 кг м'яса потрібно взяти третій стакан рослинної олії, 4 ст. л. чайний оцет, сіль і перець за смаком. Перемішайте всі інгредієнти добре і залиште м'ясо в маринаді протягом 4 годин. Барбекю дуже смачний!

    ДепозитФотогалерея

  5. Хліб.
    На 3-денний настій комбучі можна приготувати для випікання житнього хліба. Щоб приготувати його, змішайте 150 мл чайних квасу з 150 г борошна житнього і чайну ложку цукру або меду. Поставте його в тепле місце на пару годин і використовуйте його в якості сметани.

    ДепозитФотогалерея



Виявляється, настій комбучі рекомендується промити волосся на спеціальну м'якість і зміцнити, протерти обличчя як тонік. Дивіться відео Я впевнений, що ви відкриєте для себе щось.

про:blank

Незважаючи на всі позитивні речі, Комбуча протипоказаний люди з діабетом і хронічними грибковими захворюваннями. З підвищеною кислотністю шлунку рекомендується пити настій комбучі, приготований на основі виключно чорного чаю, додаючи мед до нього. У разі індивідуального непереносимості або поганого здоров'я, зупинка прийому настій комбучі і всіх страв на його основі.

Повідомте нам у коментарях, якщо ви використовуєте комбуча. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное