Пиріг з сиром і картоплею

У моєму домашньому рецепту зошит (Я гордо зателефоную їй «Моя книга») є розділ з найпопулярнішими стравами, які допомагають в будь-якій ситуації. І одна з почесних сторінок в цьому розділі Рецепт для відро торта "Ревеню"й

Пиріг "Ревеню" готується легко і швидко, в той час як виходить просто чарівно смачно, і краще, щоб всі інгредієнти досить доступні. Начинка включає в себе картоплю і консервовану саурі.





ДепозитФотогалерея

І залийте його, так як начинку викласти безпосередньо на рідкому тісті і ті ж тісто заливають зверху. Немає необхідності в рулоні і щіпці нічого, все зроблено якомога простіше.

Пиріг з саурою в духовій редакції "Сайт" Я хочу, щоб ви знали рецепт для чудового. кепікій Смачні, ніжні, і я хочу їсти більше!

Р



Тест інгредієнти
  • 2 яйця
  • 0,25 ч.л. солі
  • 0,25 ч.л. соди
  • 160г сметана
  • 160г майонез
  • 4 ст. борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 1 л/р
  • 2 маленька картопля
  • 1 цибулина
  • сіль і перець


р.



ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Почнемо з підготовки тесту. У зручному контейнері розбити 2 яйця, потім додати сіль і соду. Добре перемішати з вінком. Додайте сметану і майонез, перемішайте, потім просіяйте через борошно і перемішайте її знову. Тісто виготовляється як рідка сметана.





  2. Щоб приготувати начинку, візьміть банку саври (Я маю на олії), злити рідину і покласти рибу в мисці, розбити її виделкою. Далі беремо невелику цибулину і дрібно нарізаємо.



  3. Тепер беремо дві дрібні картоплі і натираємо їх на велику тертці, віджимаємо зайву вологу. Картопля солі і перець за смаком, потім перемішати.



  4. Змішайте форму вершковим маслом. Залийте в форму половину тесту, а зверху викладіть начинку картоплі, цибулю і саурі. Залийте його другою половиною тесту.



  5. Випікайте торт на 170 градусів за 40 хвилин до золотистого. Перевірте готовність торта з дерев'яним мечем.



  6. Це, готове торта. Бодибилдерши!





Час. Саурі Виходить, щоб бути красивим, гладким, іноді не дуже, але це не впливає на смак, це завжди дивно. І зовнішній вигляд, очевидно, залежить від інгредієнтів, сметани або майонезу, ми купуємо по-різному. Звичайно, багато залежить від духовки.

Я пропоную вам дізнатися інший рецепт - швидкий м'ясний пиріг "Агілля". Це чудовий торт для кожного дня! Особливо для тих, хто в постійній турмолиці не завжди встигнути варити, і необхідно годувати сім'ю.







ДепозитФотогалерея

Затока. Саурі-пошта Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Не забудьте поділитися своїми близькими друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное