Як Брігітте Макрон піднімає онуків

Деякі бабуся хочуть провести вільний час з онуками, інші люблять їх на відстані, і все ж інші повністю відмовляються від страшного слова «грандма». Що таке перша леді Франції Brigitte Macron? Ізолятори тут і там, що 65-річний Брігітте довгий за рахунок зміни міні до терористичного руху, а замість дипломатичних зустрічей і модних шоу, щоб почати остаточно випікати млинці і спицями.





Що думають про це? Мадам Макрон? Редакція "Сайт" Я дізнався, як чарівна французька бабуся піднімає своїх онуків. У неї є сім з них.

Освітився освітою, Брігітте Макрон народився у великій родині французької буржуазії, вона була шостою і молодшою дитиною. У той же час майбутню першу леді Франції і матір трьох дітей вирішили взяти участь у чоловік-банківці за любов своєї школи, Еммануель Макрон, який був 24 роки молодшим, ніж її. Сьогодні, для сім'ї є святом свят, особливо коли мова йде про улюблених онуків. Як виявилося, без них перша леді Франції не може уявити своє життя.





У недавньому інтерв'ю французький футбольний тренер Didier Deschamps розкриває, як перша леді відчуває себе грандіозною. Під час одного з обідів з парою Macron, Deschamps розпочався розмова з серцем з Brigitte: «У нас багато спільного, бо ми займаємося педагогікою.» Я спортивний тренер і вона вчитель школи. Ми поговорили багато про освіту, футбол і щастя, наші онуки принесуть нас. Мадам Макрон є дуже відкритою жінкою.





Brigitte Macron сказав, що бути ідеальним бабусям. Вона не намагалася ставити все в своїх онуках, що вона не могла давати її дітям. Перша леді переконана, що влада батьків завжди повинна стати першою, незалежно від того, як може бути розумний, успішний і всебічний відступ.

Ідеальний бабуся любить життя і цінує кожен день, піклується про своїх дітей і онуків, але також себе. З любов'ю життя, способу життя і діяльності, Brigitte Macron надихає і надихає своїх дітей і онуків!

р.



Під час своєї жіночої інавгурації, Brigitte сказав, що вона призначена для розмови з її онуками, оскільки її графік дозволяє. Вона не тільки допомагає чоловіку-президенту, але також здійснює навчальні програми в країні, а в Палаці Єлисей. перша леді Має окремий офіс.

Тим не менш, перша леді не дозволяє оповідним обов'язкам негативно впливати на стосунки з близькими. Безумовно, родина залишається пріоритетом Брігітте.





Порадан Озіер, молодша дочка Брігітте, нещодавно повідомив, що якщо вона попросила назвати візерунок істинної любові, вона цитувала мати і її чоловіка як приклад: Коли вони разом, решта світу не здається існувати. Еммануель не має серця в онуках Brigitte, і вони торкнулися виклику його «dad». Чи не любов? ?





Брайгіт і Еммануель не мають дітей. Ми вирішили не мати дітей. Коли я був молодий, дав вікову різницю з Brigitte. Я не потребує біологічних дітей і онуків, тому що я можу дати всю любов і турботу про онуків Brigitte.





Брігітте Макрон є одним з перших жінок, які говорять про більше, ніж сам президент. Люди ніколи не зупиняються на обговоренні величезної вікової різниці між подружжям, а також зовнішнім виглядом 65-річної першої леді Франції.

Неважливо, скільки ромів, які переплетені навколо цього союзу, Брігітте є єдиною любовом Макрона і пішов плече на плече з ним Чорний шлях від клерка до голови впливового стану. «Бригитте завжди був там, і я не збираюся приховати її зараз. Я побачила життя, і її думка була і залишається важливим для мене.

3243334



Ви думаєте, що ви можете підняти гідні онуки як бабуся, як Brigitte Macron?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное