Як зробити курячий суп

Смачний, ароматний, з дитинства улюблений курячий суп. Це те, що мій бабуся використовується для мене, і тепер я готую його для мого сина. Це справжня класика домашньої кухні і, здається, щоб поліпшити щось в ньому складно.





Але є тонкощі, які зроблять перше блюдо навіть тастер. Сьогодні "Сайт" Повідомляємо, як правильно приготувати багате куряче суп.

Смачні інгредієнти курячого супу
  • 300 г курки (крили і стегна)
  • 2 л води
  • 2 цибулини
  • 1 морква
  • 300г капуста
  • 2 ст. л.
  • 1 пучок петрушка
  • 2-3 зубчики часнику
  • рослинно-масляний
  • перець


Підготовка
  1. Залийте м'ясо водою і поставте каструлю на плиту. Принесіть воду до кипіння, сіллю і кип'ятити протягом 5-7 хвилин, не забуваючи прибрати піну.
  2. Одна цибулина промивається і неочищається ставимо в воду до курки. Зварювальний бульйон Вам потрібно ще 15-20 хвилин (для м'яса готове).


  3. Отримати цибулю з готового бульйону. Більше не потрібно.
  4. Покладіть глибокий горщик на невеликий вогонь. Додайте моркву натерти в дрібній тертці. Після того як вона пускає сік, додайте пару ложок рослинного масла.


    ДепозитФотогалерея
  5. Відріжте залишилися цибулини дрібно. Куба капусти (перші поздовжні надрізи, потім поперечні).


  6. Додати овочі в моркву. Стир, сіль, перець і пасер все разом на невеликому вогні протягом 5-6 хвилин.
    , Україна

  7. Отримайте курку з бульйону, зробіть м'ясо з кісточок і відправте його в овочі.
  8. Процідіть відвар і накладіть їх овочами і м'ясом.
  9. Після кипіння супу додайте наш секретний інгредієнт, манка. Головне, щоб зробити це повільно і помішуючи вінок. Монка подарує супу приємну щільність і насиченість.


  10. Для тих 2-3 хвилин, в той час як манка заварюється, ріжемо зелень часником і відправляємо їх в каструлю. Вентилятори прянощі можуть додати гарячий перець.


  11. Домашній курячий суп готовий. Залишилося залити цю красиву варене блюдо на тарілках. Бон привіт!






Фентезі, спробувати і не бути мереживним, щоб перетворити порцію супу в щось особливе: так ви будете любити цю страву, ви, ймовірно, приготуєте її частіше і, ймовірно, хочете дізнатися більше і більше нових рецептів.

Якщо ви любите супи і хочете зробити нову, ця стаття для вас. Редакція "Сайт" Я підготував вибір кращих супів для правильного харчування.

Ми пропонуємо Вам 3 рецепти домашньих миттєвих супів, які обов'язково прийдуть в зручний після рясних святкових бенкетів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное