Як позбутися від мурах в будинку

Насолоджуючись літом, іноді можна зіпсувати одне неприємне явище - комахи. На інстинктивному рівні люди бояться і аверсії до них. І з хорошої причини: в ході еволюції ми зрозуміли, що комахи прикусу, поширення інфекції і псують їжу.

Сама людина приваблює їх своєю життєдіяльністю. Візьміть, наприклад, мурах. Вирощування брудних страв, крихти на підлозі і столику, сміття в відрі протягом декількох днів – для них просто «і обіцяні землі».



ДепозитФотогалерея

Загартування мурах часто виникає влітку. Внутрішні штани безпечні, хоча несимпатична з зовнішнім виглядом. Найнеприємнішим є те, що маленькі непровітані гості проникають у житлові квартали, люкають через меблі і кухонне приладдя, потрапляють в цукрову чашу і в цілому в будь-який спосіб зміщують своєю присутністю.

Ресурсний пансіонат Ольга Павловна знає, Як позбутися від мурах в будинку назавжди без шкідливих хімічних речовин, безпечні для дітей і домашніх тварин.





Секрет її перемоги над хребтом маслой «Я завжди маю зубчики ефірного масла в домашніх умовах. Тексти пісень, а це означає: Я завжди взяти його з собою на дорозі, тому що вона відлякає комарів. І тепер я переконаний, що мурах також боїться від зубного масла! – ділиться досвідом мудрої жінки. Вона просто наносила кілька крапель ароматного масла до кожного кута приміщення, а мурах відразу ж покривається!





Щоб покрити велику площу будинку, підготуйте спеціальну суміш гвоздики. Вам знадобиться склянка теплої води і 5-6 крапель ефірного масла гвоздики. Добре перемішати розчин, змочити їх тканиною підлогою і протерти підлоги у всіх приміщеннях.

Такий простий спосіб відлякує комахи і вони зникнуть від будинку менше доби. Справа в тому, що мурах не переносять фенолу, токсичну речовину, що міститься в олії гвоздики. Для смерті комах досить невелика кількість такої отрути. Не хвилюйтеся, це безпечно для тварин і людей.



ДепозитФотогалерея

Ви можете приготувати. антиант з ефірними маслами у вигляді спрей, який зручно взяти з собою на дорогу. Доведено, що такий інструмент відмінно відлякує від ударів! Щоб приготувати його, залити 1 ч.л. зубців і ефірної олії в склянку води, 1 ст.л. л спирту, залити в флакон з розпилювачем і ретельно промити суміш перед застосуванням.

Помістіть цей інструмент доріжок 1 раз в 3 дні, а мурах залишить будинок. Кормове рішення можна обприскувати одягом і шкірою, щоб відлякати від кліщів. До речі, засіб відмінно захищає тварин від кровососних комах.

1 999 р.

ДепозитФотогалерея

У цьому відео Ольга Павлова демонструє, Як позбутися від побутових мурах назавждий

про:blank

Зверніть увагу, що масло гвоздики корисно для здоров'я, його аромат допомагає підвищити імунітет і зміцнити організм. Застосовується при застуді і інфекціях як антивірусний і антибактеріальний агент.

Щоб захистити себе від дратівливих комах в природі і уникнути їх укусів, слід знати про кілька простих і доступних засобів. Вони не дадуть непристойного шансу!

Чи є у вас мурах у вашій квартирі? Які методи були найбільш ефективними у боротьбі з ними? Поділіться своїм досвідом. Не забудьте поділитися цією корисною інформацією на сторінці!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное