Як приготувати омлет в духовці

Яйця є найбільш поширеним інгредієнтом сніданку в сім'ї. Чому мій, хоч? У багатьох сім'ях! Зварене яйце, розсіяне яйце, омлет - це головне яєчний списокЯкий знайомий всім і досить популярний.

Але що якщо ви втомилися від всіх цих страв? Не відмовляється їсти яйця, бо їх переваги для тіла незворотні!





Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу знати чудовий спосіб приготування. беконом-ролетий Цей ласощі зачарує вас щодня!

Як приготувати омлет в духовці



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 1 велика картопля
  • 1 цибулина
  • 6 яйця
  • 150г твердих сирів
  • 19 скибочок бекону
  • соняшникова олія
  • сіль, перець за смаком






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Почнемо з бекону. Необхідно нарізати тонкими скибочками. Потім можна покласти його на деякий час, так як потім ви будете варити. омлет заповнення р.



ДепозитФотогалерея

Вимити і очистити велику картоплю, потім нарізати їх на дрібні кубики. Середню голову цибулі також заземлюють і змішують з картоплею.



Посмажити овочеву суміш у великій кількості рослинного масла.



У зручному контейнері збити яйце з королою, потім додати картоплю з цибулею до них. Посипте його до смаку, добре перемішайте.



У глибокій формі для випікання кладуть бекону так, щоб він вивів за межі форми з усіх сторін. Це робиться так, щоб омлет заливається всередині можна покрити бекону зверху. Поставте всередину прес-форми з беконом невелику довгу частину сиру. р.



Залийте сир з усіх боків з картопляно-еглевою сумішшю, потім загорніть майбутній омлет в беконі.



Випікати це. омлет-рулет за півгодини при 180 градусах. , Україна



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Французьке яйце та беконне блюдо готове! Ви можете сміливо покласти омлет з беконом в центрі столу під час приїзду гостей і сімейних свят, кожен приємно здивує своїм ефектним виглядом і насиченим смаком.







Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення їжі. Так що я пропоную вам 8 рецептів для здорового приготування їжі для великого початку дня. Приготуйте його, не зламати!







ДепозитФотогалерея

Цей незвичайний омлет в беконі також готують з помідорами, солодким перцем, м'ясом, сиром, зеленню і в Нормандії люблять диверсифікувати ніжний смак з яблуками і полуницею.

Я впевнений, що це блюдо стане улюбленим для вашої сім'ї. Ми готові до того, що ви будете робити. беконом і знову.

Поділіться цим рецептом з друзями: Ви не знаєте про це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное