Історія молоді Ясмини Россі

Модель Ясмина Россі народилася в грудні 1955 р. Я, ви не чули мене! Ця молода і чарівна молода леді на фото не більше, ніж 62 років, і вона буде виглядати секрети збереження молоді і збереження природної краси з кожним днем. Ясмина – це особливе життя і здоров’я, впевненість і жіночність, і її яскравий зовнішній вигляд і довге сіре волосся є предметом імітації для тисяч жінок більше 50.





Ясміна доводить свій власний приклад старі без суспендерів і ін'єкцій, краса досить реальна, головне - зробити достатньо зусиль. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, що секрет феноменального успіху сивої краси є і які принципи вікової моделі керуються для підтримки себе в такій чарівній формі.

Ясміна Россі
  1. Здорове харчування
    Баланс і самодисциплін є запорукою довготи. «Для років я визначила те, що добре для мене і що це не так. Але щастя є те, що ви світите зсередини, не просто їжі. Жінки стверджують, що вона ніколи не заважала суворих дієт, і дієта була підібрана індивідуально. У холодильнику моделі ви не знайдете борошняних або солодких - тільки свіжі овочі поєднуються з паровою рибою і вареним м'ясом, фруктами і горіхами.





    Багато води, йога, свіжі, екологічно чисті продукти харчування, харчування я готую себе, живе в тихому, сонячному місці з видом на океан. Життя власному ритмі, що ви хочете і коли ви хочете - це мої основні потреби, говорить про чарівну модель.





  2. Позитивне ставлення
    Життя – це, звичайно, добре, але головною секретою своєї нелінійної молоді Россі вважається оптимістичний погляд на життя. На думку скептиків і зробив, що її серце говорить її.



    Ясмин Россі багато подорожує по всьому світу, захоплюється фотографіями, дизайном, а також намагається провести якомога простіше з улюбленими онуками.




  3. Фізична активність
    З висотою 174 см, 62-річна модель може похвалитися досить ідеальними параметрами і не приховує те, що вона допомогла безрамному навчанню: йога, ходова і функціональна підготовка. Вже понад 30 років і намагалася почати з 40-хвилинних тренувань.



    Ясміна ходить дуже багато, любить верхову їзду, плавання і радує всіх жінок, які хочуть бути життєрадісними і енергійними після 50, ніколи не бути мереживними і не сумніватися в власних здібностях.
    (Романія)



  4. Природні догляд
    Ясміна Россі – обличчя багатьох відомих брендів косметики – довгий звикли до органічних продуктів і охоче використовують їх для догляду за собою. Модель впевнена, що кокосова і оливкова олія може впоратися з віковими змінами не гірше, ніж гіалуронка, а домашні цукрові пілінги легко замінять дорогий порядок в салоні краси. 3610Р. 4200Р.



    «Для шкіри я використовую оливкову олію, для волосся роблять маски з ріпаковим маслом», - розповідає про сіро-волосатий красу. До речі, волосся Ясмини природно сірі, і це, можливо, привертає ще більше уваги на її зовнішній вигляд.






Коли молодь закінчиться? Вона залишає багато на 30 і 40. Але Ясміна Россі розбиває всі стереотипи і вимоги, які після 40 життя просто починаються! Відбувся 62-річна американська модель чесно визнати, що цвітіння її краси і молоді. Здається, що жінка не має віку, але, навпаки, молодша, і природно, без пластмас і сумнівних косметичних процедур.

Ясміна Россі вдалося зупинити час. Актуально. секрети молоді та краси Моделі банальні: здоровий спосіб життя, фізична активність, постійна робота на собі і гарний настрій є запорукою вічної молоді душі і тіла.

Ми впевнені, що якщо ви починаєте працювати сьогодні, ви, безумовно, досягнете бажаних результатів і буде виглядати не гірше! Спеціально для вас ми знайшли ефективну програму схуднення, де грамотний тренер зробить вас неймовірною красою протягом 12 тижнів.

Які секрети природного обслуговування молоді та краси ви використовуєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное