Як зробити закуску з помідорів

У мене вже є помідори на дачі. Збір врожаю цього року великий, тому можна експериментувати і придумати нові рецепти. Спінінг на зиму - справа звичайного, але потрібно приготувати щось прямо зараз. У мене є дивовижний рецепт для цього. Це простий. Закуска Я впевнений.

990 р.



Редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. ЗакускаДуже щаслива сім'я.

Як обсмажити томатні інгредієнти
  • 3 помідори
  • 1 яйце
  • 3 ст.л. тертого сиру
  • 3 ст. ложки
  • 1 ст. борошна пшеничного борошна
  • 50мл рослинної олії
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Вимити помідори і порізати їх по колах товщиною 0,5 см. Помістіть їх на паперовий рушник, щоб поглинати зайву вологу. Потім посолити і поперчити круги.

    ДепозитФотогалерея

  2. Тепер прийшов час приготувати хлібобулочну плиту, яка складе з трьох шарів. В одній ємності залити борошном, в другому збити яйце, а в третій змішати твердий сир і паніровки. До речі, можна посолити не самі помідори, а збите яйце.



  3. Ми можемо розпочати смаження. Насосіть кола спочатку в борошні, потім в яйце, а потім в паніровці з сиром. Потім покладіть їх на гарячу каструлю і обсмажте з двох сторін до золотистої скоринки. Готові томати покласти на паперові рушники, щоб поглинати зайвий жир. А потім на тарілці - і можна подавати до столу. 63033834



    ДепозитФотогалерея


Проста літня закуска готова! Я також люблю посипати томати свіжими зеленню або подавати з вершковим соусом, але без цього закуска відстібається стіл в моментально. Після того, як поєднання хрустких скоринок, соковитої начинки і аромату сиру не можна залишити нікому байдужим!

Чи подобається вам рецепт? Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное