Як переробити одяг

У мене є спеціальні улюблені речі в моїй шафі. Я люблю їх так багато, щоб я носила їх щодня. Але ви точно не будете працювати в одній сукні.

І мода настільки мінлива, що здається, що просто купили річ, і вона більше не в тренді.

Тоді всі види речей приходять допомогти. пошиттяй Ці методики були використані перед тим, як і раніше використовуються багато жінок. Навіть з королівських сімей!





ДепозитФотогалерея

Стильна робота і сьогодні видання "Сайт" Він розповість вам і покаже вам 9. гламурний Принцеса Діана сама.

І хоча роялецьке етикет забороняє тим самим платтям або костюмом, щоб побачити двічі, ця чарівна жінка зуміла показати на зустрічі в одному наряді. Немає одного навіть підозрюваного! Так, виходить, Леді D була абсолютно "навчання" особи.





ДепозитФотогалерея

  1. Весь рукав. Синя завжди гарна на принцах, підкреслюючи колір очей леді Де. Безсумнівно, вечірня сукня була обрана для дипломатичного візиту до Лісабона у 1987 році. І в 1989 році принцеса Діана продемонструвала свою вишиту версію.

    19



  2. Це те, що це означає, щоб вибрати правильні аксесуари і не боїться “фініш” стиль!



  3. Ці сукні також мають різницю близько двох років. Вона дає візерунок на ліфці: ту ж саму сукню, як і на першому фото. У наряді на правому, принцеса Діана Шон на прийомі в Сеулі. Це чудовий приклад того, як повністю європейський стиль можна перетворити в стилізацію національних костюмів корейських жінок.





  4. Ця сукня видалила момент, коли вона почала виходити з моди.



  5. І тут є глобальна реворкінг спідниці і куртки з баскою в простому спідниці. На лівому, дуже молодий Diana Spencer підтримує спортсменів на чемпіонаті з тенісу Wimbledon, а в другому фото Lady Dee чотири роки старше. Я дивлюся, де цей квітка є всі ці роки.





  6. І шукаю на цих двох фото, я мимоволі дива: вона дійсно така фанат змін, або була королівська сім'я важко зберегти на своєму гардеробі? р.



  7. Різниця між фотографіями становить всього два місяці. Одна сукня, два куртки! Крім того, стиль курток ідентичний, вони відрізняються тільки кольором. Важкий і практичний, це не так?





  8. Кілька крадіжок переходить королівським дживелером, а брош перетворився в елегантний хокер! По суті, не збирають пилу в прокладці такого шикарного сапфіра ...



  9. Принцеса Діана не заперечувала себе оригінальними ювелірними прикрасами. Наприклад, замість тири вона могла носити головку з сапфіром і діамантами, а потім використовувати її як намисто.





Також ми пропонуємо вам ознайомитися з 8-ма модними чіпсами для вашого літнього гардеробу, надиханого зображенням Леді Д. З цими ідеями кожна жінка буде принцесою незалежно від фігури і віку.



Як видно, панчохи Навіть принцеси робили! Я дуже сподіваюсь, що ця стаття спонукала вас переглянути улюблений, але з модних речей, щоб згодом перетворити їх в щось красиве.

Творчий успіх І не забудьте поділитися натхненням з друзями, демонструючи їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное