Що можна зробити з пластикових пляшок для організації простору

Я дуже люблю робити рукоділля, але це дуже важливо для мене, щоб всі матеріали та інструменти були в певному порядку. Я думаю, що я голки - головний біль майстра.

Розмаїття банок або ящиків всіх розмірів на полицях, складених в ящики і замішують стіл, повністю не закріплюється в навколишнє середовище.

Розчин до цієї проблеми було запропоновано мені досвідченим майстрам. Вона запропонувала поставити всі аксесуари в організатора, а найкращим організатором є те, що зроблено вручну.

Коли людина бачить потенціал в звичайному, і можливість перетворити його в щось більш практичне, це реальний талант, і не знак бідності, як помилково вважається. Сьогодні редакція. "Сайт" Ви дізнаєтеся, як зробити простий і простий організатор пластикової пляшкий

(Б)



ДепозитФотогалерея

Вам потрібно.
  • 6 пластикових пляшок (або молочних контейнерів)
  • канцелярія
  • тонкокольорова тканина для зовнішньої прикраси організатора
  • товщина
  • труси






ДепозитФотогалерея

Прогрес роботи
  1. У цьому прикладі використовуються пляшки щільних пластмас, але можна взяти звичайні пластикові пляшки мінеральної води. Пляшки необхідно нарізати на дві частини. Поставте зверху одну сторону. Вам буде потрібно тільки нижня частина, яка прямокутна або циліндрична ємність.

    р.



  2. Помістіть контейнери в два ряди. Зауважте, що їх висота повинна бути однаковою! При необхідності обрізати краю пластикових контейнерів.



  3. Перейдемо на одну з найбільш приємних частин роботи. Необхідно вибрати тканину для зовнішньої обробки організатора. Варто гармоніювати з інтер'єром рукоділля кута!



ДепозитФотогалерея

Складіть тканину навпіл і загорніть її по периметру коробки. Закріпити чохол секретним швом.



Потім перекручуємо тканину на нижній стороні і закріплюємо її стрічкою.



Щоб закрити дно організатора, виріжте прямокутник з щільної тканини. Його розміри повинні відповідати розмірам організатора. Поверніть його по периметру і пришивку «за краю». Для декоративної обробки верхнього краю використовується стрічковий шнурок.





І якщо ви використовували молочні контейнери, то з решти ручок можна зробити зручні тримачі для пакетів. Для цього ручка для пляшок сама відрізається, її краю закруглені. Далі потрібно нарізати ручку на шов-шпик. Ось і готовий пакет.







Також я пропоную вам дізнатися, як зробити зручний орган для нижньої білизни своїми руками. Очистити шафу!







ДепозитФотогалерея

Цей організатор дуже зручний у використанні. Ви забудете про мене на робочому столі! Тепер ви точно знаєте, куди потрібні речі.

Крім того, його виробництво організатора не займе багато часу, і вам не потрібно багато грошей.

Дуже сподобалося цей майстер-клас. виготовлення? Зайдіть і поділіться своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное