Проблеми сучасної освіти

Швидкість технологічного прогресу, зникнення старих професій і виникнення нових, поява широких можливостей для бізнесу і самореалізації – це сьогодні світ. І ніхто не сумнівається, щоб знайти гідне місце в ньому, потрібно мати хороша освітай

Батьки зайняті своїми кар’єрами та власними справами та не можуть звертати увагу на дитину, що означає, що більшість робіт з викладання та виховання дітей падає на школу. Але чому рівень освіти падає щороку, а викладачі масово звільнені і знаходять себе в інших сферах? Що відбувається і де відбувається наша система освіти?



ДепозитФотогалерея

Проблеми сучасної освіти Проблеми системи освіти явний. І ось розповіді про географію Юра Костянтиновича Монастирєва, який викинути улюблену школу Ялти No 12 після 35 років роботи. Він не влаштував скандали, не збирав мітингів - тільки ліворуч, втомився від шкільної бюрократії і без законності. Він був лише рік і половина від пенсії.

Поки він не міг стояти, і сказав про причини виходу. Історія монастирова філософсько називається «Рефлекції вчителя на чорному борту». З історії цього поважного вчителя, які учні пам’ятають як надихаючий і мудрий вчитель.

В першу чергу я зіткнувся з ситуацією, яку немає фіксованої державної програми для будь-якої шкільної дисципліни. Таким чином, не існує вимог до знань учнів. й



ДепозитФотогалерея

За словами Юра Костянтиновича, є методологи, які не встигли компілювати навчальні програми. Таким чином, навчальні програми самі вчителі, а методологи, залиті паперовою роботою, перевіряють її.

«Ви думаєте, що вони цікавляться змістом програми? Не всі. Вони звертають увагу на шрифти, розсип лінії, дизайн обкладинки ...»



ДепозитФотогалерея

Учитель на свій розсуд може вставляти певні теми в програму роботи, і ніхто не помітить це, тому що такий контроль на рівні держави просто не існує.

«На прикладі, я вчитель літератури і не схожий на Лев Толстий. Тому я не можу долучитися до своєї роботи, а студенти не навчаться цього. Не помітить про відсутність Льва Толстого, адже головне – для методологів – дизайн.





ДепозитФотос привернув увагу на шкільні підручники, які будь ласка, різноманітність, але не дозволяйте зрозуміти тему навіть вчителя, нехай тільки дитина.

«Посібники, що використовуються кримськими школярами, є проявом абсолютної невідповідності. Не існує базового принципу навчання: від простих до складних. Все пробивається разом. Чи розуміли цей хаос? Коли я відкрив книгу, як це, я забув все, що я коли-небудь знав.



ДепозитФотогалерея

Юрій Константинов, що замість єдиного підручника для кожного курсу, є десятки і навіть сотні низькокласних книг, які написані однією метою: отримати державне замовлення і «відновити» чистий прибуток.

«Пауни відмовлятимуться багато, але дитина буде придбати підручник для будь-яких грошей. В результаті прибутковий бізнес на інтелектуальному розвитку країни, пров. Юрій Костянтинович.

Колишній викладач географії не забув розмови про перевантаження вчителів, про зарплатні заробітні плати, а також про зростаючий стан Гороно, який не знає чого, але регулярно отримує бюджетне фінансування:

« Завдання посадових осіб – завантажити вчителя з непотрібною паперовою працею: навчальна програма, плани уроків, звіти ... Таким чином збити його, пригнічує його, розгубивши його від резистентності і навіть мислення. й

4411111

ДепозитФотогалерея

«Як для оплати, це просто спліт у обличчі. Бюрократична система дозволяє адміністраторам шкіл винагородити користь на свій розсуд і покарати капелюх. І це незважаючи на те, що зарплати вчителів в регіонах просто недбалі. й

Юрій Костянтинович також згадував про захоплення дітей в Інтернеті. Згідно з його спостереженнями, сьогодні школярі копають 5 разів менше, ніж це було 15 років тому, але при кожній зміні вони не можуть бути зняті від смартфонів.

«Знайди мессію освітню систему, ми керуємося тим, щоб наші діти так зайняті, що вони не бачать світло білого кольору. Сьогодні норми, коли п'ятий-градер має 7 уроків на добу, після чого він йде в музичну або арт-школу, для викладачів або до спортивного розділу. По суті, ми збираємо дитяче дитяче дитяче дитяче дитяче дитяче дитяче дитяче дитинство.





Це крі душі від Юрія Костянтиновича Монастирєва, досвідченого вчителя, який давав більшу частину свого життя для викладання та виховання дітей. Звільнення вчителя та його подальших відкладень викликало значний резонанс. Але як часто буває, ми говорили і забули.

Рік після року освітня система втрачає досвідчених і мудрих вчителів, присвячених своїй роботі. Так, молоді професіонали приходять на своє місце з горінням очей з ентузіазмом і прагненням змінити щось, але коли стикаються з бюрократичним системою, вони йдуть на інші сфери - де є майбутнє, де можна прогресувати, де можна забезпечити сім'ю.

Проблеми науки і освіти необхідно вирішити сьогодні, тому що ситуація не поліпшить себе і завтра буде гірше. Що ви думаєте про це? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное