Історія любові Дмитра Гворостовського

Майже рік пропущений, і ми все ще процвітаємо. 22 листопада 2017 року в 56-му році життя, після серйозної і тривалої хвороби, загинув оперний будинок. співак Дмитро Гворостовськийй Чудовий художник, красива баритон, людина з сліпим посміхом і яскравою душею, а також яскравий приклад того, що за кожним великим чоловіком завжди є однаково великою жінкою.

499.00 Р



З другою дружиною, Флоренція, співак жив протягом 16 років, і вона була вона, яка витягала його з нескінченної депресії і алкогольної залежності. "Сайт" Він розповість про особисте життя улюбленого мільйона і його Флоше, жінка, яка приніс Хворостовську до життя і давала любов.

Дружина Дмитра Гворостовського, ніколи не поховала, що перший досвід сімейного життя був надзвичайно складним для нього. З майбутньою дружиною, балерина Світлана ІвановаУ Красноярському державному театрі опери та балету ім. В.Гворостовського зустрілися з дочкою Марія з попереднього шлюбу.

7500 р.



Але створити міцні зв’язки і тепле сімейне вогнище в парі і не вдалося: постійні кварелі і недобросовісності привели Дмитра до алкоголізму і депресії, весь особисте життя і кар’єра вирушили в передгір’я. Тим не менш, художник продовжує виконувати.





У 1999 році 37-річний Хворостовський пішов до Женева, щоб виконати частину Дон Юань на місцевому оперному будинку. Його партнер на сцені був молодий італійський з французькими коріннями. Флоренція Іллій Дівчина була просто божевільна про російська художниця, а поцілунок на сцені пробуджувалася у молодих людей, які раніше не знали почуттів.





Як пара пізніше впевнена, що вона була Флоренція, яка довго прагнула користь Дмитра. Відповідав, що він був одружений і підняв дочку і близнюки. «Що???» — Флоренція Ілья. З цього дня розпочався найщасливший період в житті співачки.





Після важкого розлучення Дмитра Гворостовського залишила свою екс-дружину і дітей будинок в Лондоні, і Флоренція Іллі, які раніше говорили тільки італійці, спочатку навчилися англійській, а потім російську, навчилися варити курчат і навіть ліплення.





Після довгоочікуваного весілля, Флоренція Я мав кинути свою кар’єру. Вона є оперною співачкою і присвячує її родині. У 2003 році щаслива пара мала сина Максима, а через чотири роки – дочка Ніна. Дмитрі обрали імена для дітей. "Чому наш бос, - сказав Флоза спокійно.





З Флоша, мій життя кардинально змінився, граючи з яскравими квітами! Я думаю, що і вдихати і співати легко. Я завжди шукаю внутрішній баланс і завдяки цій жінці я знайшов її. Все впав на місце. Flosha дозволяє мені бути себе, з великим пиріжками відноситься до того, що я роблю в професії, і для мене це дуже важливо, - сказав Дмитро Олександрович інтерв'ю.





Ілля не тільки дружини до Вогоровського. вона друга, миша, надійне плече і головний консультант. «Діма сказав мені, що він був інтровертом і індивідіалізмом, тому він турбуватиме практично всім, крім мене», - сказав він.





Дмитро Гворостовський завжди сказав, що посмішка на обличчі, що коли його улюблена бабуся вперше побачили Флоренцію, вона відразу ж сказала: «Ангел зійшов з неба, тримати на ній, не пускати під будь-які обставини...» Флоренція Іллі перейде на всі випробування з великим художником, будучи надійною підтримкою. до останнього дихання співачкий





Смерть Дмитра Гворостовського Невід’ємна втрата не тільки сім’ї, а й її оточення, але й до всесвітньої оперної сцени. У своїй редакційній роботі наш найглибших співчуття до сім’ї великого художника і до всіх, хто не схожий на душу в роботі Дмитра Гворостовського. Вічна пам'ять!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное