Сім'я життя Лайма Ваікула

Лайма Vaikule – латвійський співак, який завоював серця російських та українських слухачів. На 64-му концерті вона все одно торкається і дарує концерти. А ще щорічно організовує в міжнародному музичному фестивалі «Рандеву».

Попри те, що вона не захотіла стати медичним працівником: Я хотів бути лікарем. Я дійсно хотів, що. Я пішов до анатомії, тому я хотів дізнатися, що лікар, лікувати людей, врятувати їх. Але це не вийшло... Я отримав в цьому шоу-бізнесі та іншому житті. й





Майбутній співак отримав поїздку до життя від Раймонда Павла: Це сталося в Філармонії. Я був 15 років. У той час я займав музику і співала з Маестро Заходником, і працював з Раймондом Павлосом – сангом і голосував співаків Раймонда.

доб.



Учитель полюбив мене і думав, що я був гарною співачкою, тому взяв мене на аудит Павла. Я пам'ятаю співу в темній філармонії, це, ймовірно, шість годину ввечері, і раптом людина прийшла за мною, приправила мене на плечі і сказав: "Баби, я тебе візьме". Це був Раймонд Павлос.

Р



Laima Vaikule продовжує роботу свого ментора. І Андрій Латковський допоміг їй в цьому. Він був першим бас-програвачом в своєму ансамблю і пізніше став її виробником. І часовий чоловік. У 1978 р. й досі існує.





У парі з'явилася багато разом. У 1991 році Laima Vaikule дізнався про страшну діагноз. Лікарі знайшли свою онкологію. Займав сім років, щоб повністю відновити. Вона була підтримана чоловіком.





«Попередня річ про рак не вилікувати, хімія і її страшні наслідки, біль і нудота. Найгірше про рак страху. І ви не можете поділитися цим страхом. Тексти пісень, а це означає: І він стає сильнішим, ніж ви. На початку я міг би розповісти про Андрія. Він був, мабуть, єдиною особою, яку я звернувся. й





І тільки він був дозволений до мого секрету, до моєї тремтіння, до мого страждання, можливо, тому що він один раз, у відповідь на інший моїх танторів, які я більше не можу чекати лікування і жити в цьому почуттяі страху, сказав: "Не хвилюватися, якщо щось йде неправильно, і ви стаєте нестерпним, ми отримаємо в машині, прискоримо - і вводимо в стіну, і це буде один момент. й

Після цих випробувань Ліма зрозуміла, що найголовніше в її житті - серйозні стосунки, сім'яНе кар'єра. Це життєздатність, яка іноді ви повинні пройти через багато труднощів, щоб почати цінувати яскраві дні.

Відносини для створення сім'ї Це не день або два. Андрій Латковський зміцнив свої зв’язки протягом десятиліть. Хоча вони не фарбуються і не мають дітей, вони все ще разом. Що таке питання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное