Як варити желе з яблук

Здавалося б, що літо просто почався, і тепер Apple Savior наближається, що символізує підхід осені. У цей день традиційно готують різноманітні страви з яблуками. Чому не даруйте вашій родині щось особливе?



ДепозитФотогалерея

Я нещодавно знайшов дуже цікавий кухар. желе яблука. Ви можете приготувати його з будь-яких, навіть маленьких і зіпсованих яблук, але виявляється, щоб бути прозорими, ароматними і неприпустимо смачними!

Желе з яблук Інгредієнти
  • 1 кг яблук
  • 750г цукру на літр соку
  • 1 лимон
  • 50г горіхи (за бажанням)
  • 1/3 ч.л. лимонної кислоти


Підготовка
  1. Вимити і нарізати на 8 частин яблука, покласти в каструлю.
    до 1 2 3 4 5+

    ДепозитФотогалерея
  2. Нарізати лимон і відправити його в яблука.
  3. Залийте воду так, щоб вона покривала тільки плоди.


  4. Покладіть його на вогонь, доведіть його до кипіння і відваріть його до тих пір, поки яблука м'які.
  5. Потім процідіть сік і вичавіть яблука через кілька шарів марлі. Процідити знову при необхідності. Витягувати яблука можна повторно використовувати для створення блискавки.
    525062 Р

  6. Для кожного літра соку покласти 750 грам цукру, знову покласти сік на вогонь і варити на сильному кипінні 1 годину.
    97765869

  7. При падінні сиропу на пластині не розмитий, а колір набуває бурштину.
  8. 2-3 хвилини до закінчення варіння додайте лимонну кислоту і очищену, сильно нарізану горіхи.
  9. Готові желейні застібки на стерилізовані банки, накривають кришками або папером і повністю охолоджують. Потім закрийте кришки щільно. Зберігати його круто.


  10. Бон привіт!


Желе варення з яблук Ідеально підходить для млинців, тости, його можна додати в кашу, сир. Я вже уявляю, як на зиму вечірку я зустрінеш з цим бурштиновим дивом.

Редакція "Сайт" розповість про варення з абрикосів без насіння, які будь-які самореспектильні господині повинні запастися взимку.

«Що не дивно про варення?» Джам "Dark Ruby" особливо ароматний, оскільки він включає незвичайний інгредієнт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное