Як грамотно керувати фінансами

Це може здатися дивно, але багато найбагатших людей на планеті ведеться дуже просто і помірне життя. Вони можуть купити літаки, яхти та приватні острови, але вони живуть в маленьких будинках, одягаючи футболки та їсти на McDonald's.





Ви коли-небудь дивилися, що ви будете робити з мільйонами доларів? Це люди з переліку Forbes. нижня білизна Ваш вибір. Вони відхиляють расу для зовнішніх атрибутів багатства і дають всю їх енергію сім'ї і причину, які вони люблять.

р.



"Сайт" Використовуючи приклад Warren Buffett, Mark Zuckerberg і Jose Mujica, він покаже вам переваги скромного життя і що це означає бути дійсно насиченим.

Найвідоміший інвестор у світі, зайнятий третьою лінією списку Forbes із заставою 90 мільярдів доларів, до цього дня життя в маленькому будинку він купив у 1958 році за 30 тис. доларів.



ДепозитФотогалерея

Він не несе стільникового телефону, і на робочому столі немає комп'ютера. Коли його друг Білл Гейтс приїжджає до нього, він зустрічає гостей в аеропорту.





Крім того, Warren має найвибагливіші смаки. Румор має це, що він часто занурює в McDonald's, щодня з'їдає картопляні чіпси і напої кілька пляшок кола.

«Я не можу бути щасливим, ніж це зараз. Насправді, це буде набагато гірше, якщо я володів 6 або 8 будинків. «У мене є все, що я не хочу нічого більше, тому що в певній точці розкіш не робить ніякого сенсу», - сказав Warren Buffett 2014.





Найдешевші мільярдери Buffett і Bill Gates заснований The Giving Pledge. Пообіцяти давати принаймні 50% свого добробуту. Баффет сам збирається давати 99%. Він вже довів понад 30 мільярдів доларів.

Марк Закерберг, сусід Баффетта на Списку Forbes, засновник і CEO Facebook, який заробив понад 70 мільярдів доларів, також веде досить скромний спосіб життя з дружиною Пришпілля і дочкою Максима.



ДепозитФотогалерея

Закриття засновника соціальної мережі традиційно складається з простих монохромних футболок, джинси та кросівки. Після весілля в 2012 році він припинив McDonald’s. Церемонія відсвяткувала у дворі будинку з вечерею з бургерів.





Zuckerberg веде Volkswagen Golf з ручним приводом. Його офіційна заробітна плата становить всього $1, а в грудні 2015 року оголосила, що він пожертвував 99% своїх акцій до благодійного фонду.

В історії людства було мало принципових Попереднє президент Уругвай, Ясі Мюзіка, прізвища Ел Пепе.

р.



З 12,500 дол. США затримали лише тисячі. Я маю достатньо грошей, я повинен це зробити, тому що доходи багатьох Уругвайців набагато нижче. Його люди називали його «найбіднішим президентом». й





Навігація Не схожий на цей прізвик. «Я не бідний президент. Найбідніший - той, хто потребує занадто багато жити. Моє життя – це наслідок моїх ран. Я сина моєї історії. Я хотів би відчути себе щасливою людиною в світі, тому що у мене є матрац.

Р



Важко вірити, але Президент країни висихає його нижню білизну на тросах у дворі і йде до колодязя для води. Найбільша персональна покупка Mujica під час своєї президенції склала $1,945 Volkswagen.

Юзе Мюцика вважає, що наше суспільство вирушило занадто далеко за підтримки культури споживання. Одержання з матеріальними речами позбавляє людей найважливішого – свободи, адже вони стають залежними на ринку.

Чому ви повинні жити більш скромно, ніж ваші здібності
  1. Ви не зіпсуєте мозок.
    Наш мозок любить нові речі. Нові продукти сприяють виготовленню допаміну, завдяки чому ми відчуваємо щасливі. Але якщо ми постійно купуємо щось, система біологічної винагороди ослаблює. Ускладнюється, а необхідність нових речей продовжується відключення. Життя як проста, як Jose Mujica не зіпсує мозок. Ви навчитеся шукати задоволення за межами світу споживання.

  2. Вам буде менше головного болю.
    Ви чули фразу “більше грошей, більше проблем”? Не просто вираз. Чим більше ви купуєте, тим більше потрібно організувати і захистити. Ви починаєте турбуватися про юридичні питання, страхування та безпеку вашого майна. Замість фокусування на нових ідеях і натхнення, ви витрачаєте все своє управління часом.

  3. Ви не будете самостійно.
    Звісно, приємно купатися в гарячій трубі або їхати на новий спортивний автомобіль. Але наші середні співвітчизники не роблять це щодня. Багато сім'ї можуть ледве зробити кінці. Таким чином, у вас є більше майна і чим вище вимога вашого матеріалу, тим менші зв'язки ви будете мати людей навколо вас.

    І це погані новини. Дослідження показують, що ізольовані люди нещасливі, починають страждати від проблем мозку рано і жити коротше життя в середньому, ніж ті, хто не загострював себе від інших з високими парканами.



Якщо людина працює весь час тільки, щоб мати можливість придбати, він стає меншим і менш вільним у своїх діях. На їх прикладі герої нашої статті покажуть світ, який ви можете бути щасливими, не кажучи вже про матеріальні товари на тумбі.

«Ми не просто входимо в цей світ, щоб виростити і змінити». Ми входимо в цей світ, щоб бути щасливим. З кожним днем життя нас скорочується. Немає матеріальних товарів, гідних для життя людини, і це найголовніше. й

Коли ви починаєте отримувати більше грошей, залиште де ви. Ви можете знайти справжню щастя і гармонію.

Від несподіваних речей ми часто відчули фінансову незалежність. Редакція "Сайт" Я збираю для вас 6 дійсно важливих порад, які ви можете поліпшити вашу фінансову ситуацію.

Вчать дітей, які люблять роботу з раннього віку: 5 порад для виховання батьків від мільйонерів Програма для успіху

Категории

Смотрите также

Новое и интересное