Як лікувати прищі в обличчі

З 8-го класу я пішов до косметолога. Я спробував багато дорогих кремів і занурення десятків антибіотиків. Немає нічого. У віці від 25 років я прийшов до умов з цією проблемою. Для маскування косметичних засобів додано щомісячні поїздки в косметичний салон для очищення обличчя.



ДепозитФотогалерея

Все змінилося, коли мій чоловік і я пішов, щоб відвідати своїх рідних в Ізраїлі. На додаток до відпочинку, в Ейлаті я зумів записатися на прийом до лікаря-дерматолога, який змінив мій погляд на життя. Приватй Перше, що лікар сказав, щоб відмовитися від молочних продуктів. Другим є зменшення споживання рафінованої цукрової продукції якомога простіше.

Спочатку я був скептичною про зміну мого раціону. Думаю, що стан шкіри покращується через зміну косметичних засобів. Через місяць вона повернулася до звичної дієти. Протягом тижня прищі почали з'являтися один після іншого! Щодня вони стали більшими, очищеними і червоними плямами. Я відразу пам'ятав слова ізраїльського дерматолога: «Акне не лікується поза!»



ДепозитФотогалерея

Зовсім досить, але головний ворог шкіри - цукор. Відновлений цукор викликає бродіння в кишечнику і сприяє розмноженню патогенних бактерій. Шкіра перша для реагації на це небаланс. На обличчі присутні пустоварні прищі. Навіть ті, хто не страждає від прищів, але люблять солодощі, в кінцевому підсумку набувають блідо-сірого кольору шкіри.

46934879

ДепозитФотогалерея

Це також підвищує цукор. Українськийстимулює вироблення гормону стресу кортизолу. Зловживання солодких цукерок має надмірне навантаження на надниркових залозах.

Звичайний рафінований цукор викликає глікацію - надлишок молекул глюкози прикріплюють до колагену і роблять колагенові волокна нерозривними. Шкіра втрачає пружність і стає флаббі. Прості з'являються не тільки на обличчі, але і на спині, на руках.

Лактоза в молочних продуктах є найбільш поширеною причиною харчова непереносимістьй З віком людина втрачає ферменти, які можуть повністю засвоюватися лактози. В результаті імунітет постійно бореться з запальним процесом, який впливає на шкіру.

р.

ДепозитФотогалерея

Повторні дослідження показали, що супермаркетне молоко містить високі рівні молока. гормон Хімічні речовини, які є іноземними для людини. Не хімічне лікування усуває ці речовини.

У людей, які споживають багато молочних продуктів, баланс статевих гормонів - естроген і прогестерон - порушується. Шкіра відреагує на це порушення при надмірному зростанню клітин порятунку. Бактерія linger на шкірі і висипання виникають, що не відходяться протягом тривалого часу.

Щоб позбутися від висипань, потрібно виявити причини прищівй Не довіряйте дорогий крем, який допоміг вашому другу, але запрошуйте допомогу від фахівця. Приготувати, що лікування прищів довге. Щоб приготувати себе перед відвідуванням лікаря, редакційна колегія "Сайт" Я зробив кілька рекомендацій.





ДепозитФотогалерея Як боротися
  1. Не натискайте акне! Навіть якщо ви дійсно хочете. На сайті прищів можуть з'явитися рубці, які потрібно буде видалити протягом тривалого часу, а іноді залишаються назавжди. Спробуйте торкнутися обличчя своїми руками менше. Не ходите до очищення обличчя і все, що косметологічні речі. Будь-які проблеми шкіри повинні лікуватися дерматологом!
  2. Прості і прищі. Лікар повинен визначити характер захворювання, звичайні прищі або інші захворювання. Наприклад, демодикоз або банальні алергії. Методи лікування абсолютно різні.

    ДепозитФотогалерея

  3. Лікування прищів довго. Не припиняйте лікування після загострення на ранніх стадіях або швидке поліпшення. Вам буде потрібно принаймні 12 тижнів для відновлення. У запущених ситуаціях - до 6 місяців або довше.
  4. Не використовуйте багато препаратів для лікування хворої шкіри. Багато хто вважає, що Приват Всі засоби хороші, але вони не є. Поєднання різних препаратів робить шкіру більш подразненою і посилює ситуацію.

    ДепозитФотогалерея

  5. Виберіть косметичні засоби, позначені "некомедрогеном" або "для шкіри схильні до прищів". Така косметика не містить компонентів, які закупорюють пори.
  6. Строго дотримання рекомендацій дерматолога і застосування лікарських засобів правильно. Консистенція в лікуванні – 50% успіху.
  7. Не припиняйте лікування, призначене лікарем. За 4-6 тижнів ви отримаєте ризик, який прищ повернеться протягом 4-6 тижнів. Продовжувати використовувати хоча б один препарат, щоб запалення шкіри не повторилося.

    ДепозитФотогалерея

  8. Правильне харчування - запорука чистоти і здорової шкіри. Змішайте використання копченої, смаженої, пряної їжі. Під суворою забороною трісків, чіпсів, соди, спирту.
  9. Спробуйте не їсти солодощі та продукти з цукром в складі при лікуванні. Для засвоєння цукру організм вимагає кальцію і вітамінів групи В. Вони відповідальні за здоровий комплекс.
  10. Усунути молоко з раціону і мінімізувати вживання молочних продуктів (не більше 2 разів на тиждень). Подумайте про те, що важливіше для вас: здорова шкіра або чашка солодкого латте?



    ДепозитФотогалерея


Стан шкіри багато в чому залежить від звичного способу життя. Якщо люди знають, що щоденні нешкідливі звички насправді негативно впливають на стан шкіри. Будь ласка, зв'яжіться з нами

Про нас "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вживати здоровими і променевими.

У вас є будь-який з вас, шановні читачі, виграли акне? Поділіться історією та методами боротьби з хворобою. І розповісти друзям про соціальні медіа, Як позбутися від прищів на обличчіНатисніть кнопку «Поділитися на Facebook».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное