Чому молодь відмовляється від дітей

Діти - дорослі, здорові люди, які свідомо і добровільно відмовляються від дітей. У Росії не існує навіть слово-аналога, тому ви повинні пояснити такий довгий вирок. І все тому, що відхилення від непритомності до тих пір, просто не впишеться в голови нашого народу і бездомний Побачити щось божевільне.

З давніх часів, якщо у людини було нормальне статеве життя, він мав дітей. Якщо немає дітей, то людина повністю не проголошена з точки зору любовних відносин або хворих. У будь-якому випадку, він повинен шкодувати, щось порадувати, і таємно радіти, що ви не постраждали такої долі.

Але ці дні є люди, які розбили візерунок, яке суспільство створено – вони довели, що ви можете зробити любов, бути в відносинах або шлюбі, не мати дітей і відчувати себе щасливим. І сьогодні видання. "Сайт" Вони намагаються дізнатися, що мотивує «безкоштовно» людей.

46,458,000



Чому породжують дітей, які з'явилися лише в 70-х роках минулого століття, тому це суспільне явище ще погано досліджено. Для діджитал-підтримників руху на відторги (так, хто не любить дітей, не відчувають ніяких теплих почуттів при спілкуванні з дитиною) і кофексіонадо (тобто, хто цінує їх комфорт над усім іншим і бояться, що дитина зіпсує все).





ДепозитФото для яких причин Дитина:

  1. Свобода
    Право зв’язує людину з батьківськими обов’язками до 18 років. Але це кінець після дорослого? Подаруйте гроші, щоб вивчити, допомогти отримати роботу, допомогти отримати свій власний житло... Не можна просто відпустити дитину. Доброго дня!
  2. Гроші.
    Займіть дитину в ці дні - дороге задоволення. В яких умовах живуть великі сім’ї з сканованими фінансами - це найкраща кампанія для безробітних дітей. Крім того, має дитину на увазі зростання сімейного доходу. Чим старша дитина, тим більше витрат. , Україна



    ДепозитФотогалерея
  3. Відповідальність
    Хтось з безтурботної дитини просто боїться відповідальності, хтось не хоче подбати про дитину, крім своїх проблем. Ми вважаємо, що це право, що ви не можете керувати вашим життям, не берете на інший.
  4. Груша.
    Вже сьогодні виникає ризик, що при пологів виникнуть неприємні порушення. Знаючи про такі випадки, потенційні мами просто бояться породжувати. І той факт, що ви будете виростити живу істоту, багато просто лякати.

    ДепозитФотогалерея



Ваш вибір безтурботних не завжди готовий говорити. У сучасному суспільстві, добровільне позбавлення дітей все ще вважається чим репрекрасним. пара - дивний.

«Для старших класів я лікував вагітність як щось погане, але навіть через роки мій погляд не змінився. Я вірю, що не потрібно залишити позначку на цій планеті за допомогою дитини. Я думаю, що я можу стати корисним продуктом або сервісом, який зробить життя людей краще. Ці думки розслаблюючі, тому я не відчуваю себе повністю себе. - Гана, 27



ДепозитФотогалерея

«Для цього часу я дізнався, що діти не роблять мене хвилюватися як інші люди. І розповіли про те, як щось життя і розвивається в її животі призводять мене до диких жахів і нагадують мені фільми з відчуженнями. Можливо, в майбутньому я зрілий і приймати дитину, але тепер я не хочу думати про дітей. до Вера, 28

«Я не мав батьків, але я піднялася моїм бабусям. Я знаю, що я не хочу бути батьком і витрачати час на дитину. Я не соромлюся від дітей, але це не робить мене або мій чоловік щасливий. Хтось говорить про «скло води», але після всього, старий вік залежить не від дітей, а від того, як ви прожили своє життя.





Можливість стати батьком і інвестувати вашу енергію, час і гроші в незнайомці я порівняю з довгостроковими і досить ризикованими інвестиціями. Так, це цинічна, але це. Почуття про допомогу у старому віці, тому що навіть найкращі представники людської гонки іноді виростають гідні діти. А спонсор мого віку, я впевнений, сам. Це жито, що обмежені люди не розуміють цього. – Олександр, 30

В той час як деякі навчаються підняти дітей самостійно і отримати задоволення від неї, і інші намагаються спустошувати дітей своїм бабусям, інші відтворити І вони борються з дратівливих друзів і родичів. Хто правий і хто жалить власний вибір буде судити тільки час. Але не кожен має права вибрати власну долю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное