Як зробити печиво печиво

Дві тижні тому відвідували батькам чоловіка. Я вважаю себе щасливою людиною, тому що мій мати-в-право, як друга мати мені. Я завжди вчив багато нових і цікавих речей.

І в цей час після поїздки я прийшов додому з ноутбуком. рецептиЯка Тетяна Володимирівна збирає все своє життя. Більшість рецептів прийшла від матері і бабуся. Так це в основному сім'я спадкоємців, що я збираюся тримати, а потім я збираю його дочку Ліза.





ДепозитФотогалерея

Є багато рецептів в цьому зошиті, але один рецепт печива тепер безумовно стане бігом один в сім'ї. І все тому калготкі Ви можете приготувати майже 5 хвилин. 3-4 хвилини його запікають, і проводиться 2 хвилини тесту. Але найголовніше, це форма бісквітів, що нагадує квітку калі.

І сьогодні видання. "Сайт" Я пишу вам, щоб дізнатися рецепт цього незвичайного і дуже смачні печиво Callaй Вам потрібно лише 3 інгредієнти для тесту!

Чудовий варіант для тих, хто не хоче мені довго, але хочеться швидко і легко отримати смачні і красиві солодощі. Я покажу вам заздалегідь: навіть школяр може впоратися з рецептом.





інгредієнти
  • 1 ст. цукру
  • 1 ст.л. борошна
  • 3 яйця
  • 3 ст.л. соняшникової олії
  • 200г кандимед






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Попередньо поверніть на духовку 200 градусів і прогрійте її піною.



ДепозитФотогалерея

У зручному контейнері збити яйця цукром до утворення піни. Додайте трохи борошна. Тест консистенції повинен нагадувати сметану.



Змащена харчова олія з соняшниковою олією. З столовою ложкою викласти тісто так, щоб коли вона трохи розмита, тістечка не злипають разом. Відстань між коржами повинна бути близько 3-4 сантиметрів, а саме з краю.





Поставте печиво в духовку і запікайте 3 хвилини до появи іржі. 1814-1963 рр.



Під час випікання печива вирізати цукерки. Вони грають роль серця майбутнього квітки. Замість цукерок можна використовувати мармелад.



Коли печиво готовий, кожен торт повинен сформувати квітку калі, натискаючи краю запеченого тіста. У середу розміщуємо крупу (можна покласти дерев'яну палицю або солому в крупу, які послужать стебла нашої бездоганної квітки). Я також використовувати манжет, тому що я повинен зробити все швидко перед тортами отримати холод. Крім того, в процесі формування квітки я не збираю всю запіканку з духовки, але вийняти печиво один за одним, відразу ліплять квітку і викласти в сторону.





Сформовані печиво у вигляді квітки калі знову відправляються на вже вимкнену духовку до висихання 3-5 хвилин.



Це все, незвичайний cookie у вигляді квітки Calla готовий. Бон придаток!





Багато мам в ваговому намаганні переконувати своїх дітей їсти хоча б трохи сиру, адже це так корисно для дитячого тіла. Але наша редакційна колегія виявила вихід для винахідників.

Ми пропонуємо вам дізнатися перевірений рецепт повітряних печива «Роза» з сирного тіста. Не пропустіть дитину на таку красу!



Як можна побачити, всього за 5 хвилин можна приготувати смачні і красиві печиво, які нагадують квітку у вигляді. Обов'язково підготувати ці хрустки і ніжки «Калі». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное