Рецепт торта з сиром і яблуками

Неважливо, як ви перетворите, осінь не можна уникнути! В останні дні серпня люди, здавалося б, діляться на два табори: деякі скарги, що літо швидко плине, інші, навпаки, не можуть чекати вересня.

Я люблю літо більше, але торт з нагоди початку нового сезону обов'язково запікати. І як не випікати, бо торт має таку красиву назву. "Аутумн Мелодія"!

І найголовніше, це з ніжною сирною начинкою в поєднанні з легкою кислинкою з яблук, і все це в поєднанні з ароматним корицею. Таст не може бути виражений в словах!

2 Р



ДепозитФотогалерея

Рецепт цієї делікатеси поділився мною близьким другом, який любить готувати. Спочатку я заперечив, кажучи, що я не друзів з тестом взагалі. Мій чоловік навіть робить млинці!

Але ця випічка вийшла успішно вперше, і тепер це дійсно чудовий рецепт займає гордість місця в моїй кулінарній книзі!

І сьогодні видання. "Сайт" Запропонуйте вам знати. Як зробити торт "Аутумна мелодія"й Підготовляючи цей десерт легкий, смак і радість дає неймовірну кількість.





ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ст. цукру
  • 180г вершкове масло
  • 5 яєць
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 750 г сиру (2-9% жирності)
  • 3 яблука (за бажанням взяти солодку і кислу)
  • 4 ч.л. картоплі крохмаль
  • 15г кориця
  • щіпка


1990Р. 2199Р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в зручній ємності, перемішайте 1 яйце і півсклянку цукру, потім додайте розм'якшене масло. Стирайте все разом.



ДепозитФотогалерея

Потім додайте борошно, розпушувач і щіпку солі. Змішайте все до однорідного стану. Необхідно бути товстим піском тесту. , Україна



ДепозитФотогалерея

Перенесення тесту в масляну форму випічки і його розподілити. Він повинен бути досить тонким шаром.



Для сиру змішайте сир, по половині склянки цукру, крохмалю, яйця. Ви закінчите рідку вершкову масу, яку потрібно залити над тісто.



Тепер на яблуках. Їм необхідно очистити шкіру і нарізати тонкими скибочками. Покладіть яблучні скибочки в запечену масу один за одним.



Яблука завжди йде добре з корицею. Тому обов'язково посипте торт зверху корицею.



Поставте торт в 180-градусну духовку за 60 хвилин. Перевірити підготовленість торта з дерев'яною паличкою. Наклеюється в паличку торта повинна бути сухий, але зерна сиру можна приклеїти, це нормально.



Коли торт готовий, давайте охолонути у вигляді так, щоб запечена начинка крабів і вона не втратила форму.



Цей торт ідеально підходить для ранкового чаю. Бон привіт!



ДепозитФотогалерея



Також я рекомендую вам дізнатися інший рецепт простий і швидкий яблучний пиріг. Його особливість - насичений яблучний смак, поєднаний з ніжним сметаною.



Особисто я люблю сир, яблука і кориця! Тому поєднання цих продуктів в одному торті підкаже мене, щоб запекти це диво. Ніжний і соковитий торт З інтригуванням звання «Аутумна Мелодія» буде не тільки улюблена страва вашої сім'ї, але і солодка прикраса будь-якого святкового столу.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное