Як подякувати мамі за все

Який батько не мріє про виховання дитини успішним, чесний, і головне вдячний? Але навіть найкрасивіші люди іноді виростають безцінні діти. Важко сказати, чому люди так відрізняються однаковою освітою. Так само йде ставлення до батьків.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість історію, що переплітається з жадом, гравіюванням і самосущім. У разі, якщо у нас є діти, то не так рідко. Але наша історія має свою власну, незвичайну закінчення.



ДепозитФотогалерея

Моя мати-в-праві Тамара Степанівна – дуже скромна і відповідальна жінка. Тому, коли дочка Інна попросила змінити квартиру, непоганий пансіонат не попсує трюк і погодився. Важко вірити, що улюблена дочка буде обдурити і залишити її матір на вулиці, але це сталося.

Зв'язок з матір'ю У мене були чудові, і мій чоловік і я вирішив, що Тамара Степанівна буде жити з нами - ми не змогли залишити її на вулиці. Але якщо ні мене, ні моя дружина втомилася від такого околиця, то мій мама-в-право відчував місце: Я відчуваю себе комфортно, що я соромлю тебе, сидячи на шиї. У вас є сім'я.





Збереження свого крихітного пансіонату, вона завжди спробувала засмагати мене конверт з гроцей або комунальних платежів. Я не працюю. Так, беріть гроші з крупним планом Не було права.

У той час як ми були відсутніми з ранку до вечора на бізнесі, мій мати-в-право, здається, що це зробити все, що вона може очистити все. Не сказати, що вона є великим чемпіоном чистоти, але таким чином вона спробувала зробити нас добре, щоб подякувати нам. Я переконаний, що це було непотрібним і що ви не повинні постійно турбувати себе, бо будинок так чистий. Але це було повторне.

Моя мама-в-одному спробувала піти в туалет якомога простіше. І коли всі перебували в домашніх умовах, вона торкалася останнього, що неприпустимо для жінки її віку. У зв'язку з цим не було ніякого.

«Я гість тут, і я чиню, як гість, – Тамара Степанівна, що пролунав її губи.





ДепозитФотогалерея не може йти на так довго і ми вирішили перемістити маму. Ми живемо в передмісті і є кілька сіл. В одному з них знайшли підходящу ділянку - обладнану (що дуже важливо для літньої одної жінки) невеликий будинок з каналізацією, теплою, газовою та водопостачанням. Крім того, з'явилася невелика земельна ділянка 4 соток.





Ціна була досить адекватна: ми були деякі гроші, деякі повинні були запозичені. Після консультації з чоловіком, я вирішив взяти його.

Ми не віримо в покупку. Коли вона переїхала, вона може ледь тримати сльози радості і здавалося б, навіть стрибати на місці з непристойною, змішуючи її чоловіка і мені: «Я це для мене?» Мій будинок? Чи маю власний будинок?

Ми допомогли перемістити речі і Тамара Степанівна почала обходити свої нові володіння. «Окай, тут у мене буде клумба, і тут я буду посадити полуницю. Я зроблю це так смачно, що ви ковтати пальцями!

Ми залишили мами самостійно з приємними неприємностями, попередньо влаштовані меблі за її запитом і виклали речі. І вона, ймовірно, подякувала нам за сто часу і вимагала відвідати якомога швидше.

Три з нас вирішили зробити ділянку для нашого чоловіка. «Це право зробити. Хороша новина полягає в тому, що вони будуть запитати про свою частку, - сказав мати-в-право. Ми отримали Том.



ДепозитФотогалерея

Дочка місяця пізніше дізналася, що її мама мала новий будинок і захочився відвідати. З'ясував, що дочка прийшла до свого розуму і прийшла до своєї матері, приніс її дідусь, і в той же час почала начинити себе в грі. Спочатку Інна була навіть збиралася жити з матір'ю, але важко вписуватися в крихітному будинку з трьома людьми.

Правда полягає в тому, що мама ніколи не відмовляється від своєї дитини, навіть якщо він зрадив її. Тамара Степанівна насолоджувалася приїздами своєї дочки і з радістю настояли її онуком. Але коли «любаюча дочка» виявилося, що будинок на мамі не був прикрашений, і вона не могла отримати нічого іншого від своїх родичів, вона зникла так швидко, як вона з'явилася.

Ось шахта. мамаТамара Степанівна, розчинена в приємних доглядах: після чого вона висаджує квіти, після чого з'являються бур'яни, потім цвіте в саду. У своєму будинку, в бізнесі і в свіжому повітрі, мами просто цвітуть.





Я не можу допомогти, але сказати, що мій мама-в-одному - чудова жінка. Я ніколи не чую ніяких поганих слів з неї. Але такі чудові люди часто страждають гіпокризією людини і тяжінням, іноді навіть від самих близьких людей.

Моя людина і я спробував подяку Тамара Степановна за найкращі наші здібності. А коли ми побачимо, що насолода вона дрочить навколо будинку і отримує гостей в її будинку, ми радіємо, що ми робили право і робили право. Зробили маму щасливою.й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное