Марія Монтессорі Правила батьків

Я чув про Монтессорі тренування кілька років тому, коли я взяв сина до дитячого садка. Коли я почав з'ясувати, хто це було. Марія Монтессорі І що було так примітно про її техніку, я дізнався багато цікавих речей.





Виходить, що вона була першою жінкою в історії Італії для вивчення медицини, а одним з перших власників ступеня доктора наук, вона була номінована на Нобелівську премію миру тричі: в 1949, 1950 і 1951 роках.





Сьогодні, школи та групи, які працюють за методом Мар'я Монтессорі, існують практично у всіх країнах світу. ЮНЕСКО назвав її серед людей, які визначили спосіб педагогічного мислення XX століття.

Існує кілька ключових особливостей методу Монтессорі.





  1. Дитина дізнається про свою діяльність.
  2. Дитина надається свобода думки.
  3. Діти різного віку беруть участь у групах.
  4. Діти вибирають для цього самостійно або в групі.
  5. Діти витрачають стільки часу, скільки вони хочуть.
  6. Дитина оцінює свою роботу.
  7. Ніяких сил своєї дитини.






Марія Монтессорі назвав її системою «система саморозвитку дитини в підготовчому середовищі». Вона вважає, що для повного зростання достатньо створити середовище, де освітній матеріал буде обраний не дорослим, а самим малюком. Після того, як робота крихт, обраних ним, ніколи не шин, але тільки додає енергію.





На території шкіл Монтессорі є багато відомих людей. Серед них є засновники Google Сергій Брін і Ларна Сторінка, Джефф Безос (засновниця Amazon), Джиммі Уельс (засновниця Вікіпедії).





Окремо варто відзначити британські князі Вільяма та Гаррі, а також Габріла Гарсія Маркеца, автор роману «Одно сотні років щастя», лауреат Нобелівської премії в літературі.

"Сайт" Всі батьки заохочуються читати мудрість. Марія Монтессорій Кожна з них – продукт багаторічної роботи та освітньої мудрості у найбільшій формі.

Марія Монтессорі Поради батькам
  1. Ось слова, які розкривають внутрішню потребу дитини: «Що робити це самому».


    ДепозитФотогалерея
  2. Діти завжди навчаються з навколишнього середовища, тому батьки мають найкращу модель.


    ДепозитФотогалерея
  3. Якщо дитина часто заохочується, він отримує впевненість у собі.


    ДепозитФотогалерея
  4. Діти, які виростають впевнено навчаються довіряти іншим.
  5. Діти, які часто критикують, навчаються судити інших.
  6. Батьки, які скуштують дитину.
  7. Не кажучи вже про те, що ваша дитина перед ним або без нього.
  8. Завжди поважати дитину, навіть якщо вони роблять помилки. Що робити. З одного дня ваша дитина навчиться виправити їх.


    ДепозитФотогалерея
  9. Якщо дитина часто відчуває сором'язливість (особливо якщо звинувачення приходять від батьків), вони дізнаються про те, щоб відчути себе винним.
  10. Завжди уважно послухайте дитину. Відповісти йому, коли він просить вас питання або коментарі.


    ДепозитФотогалерея
  11. Якщо дитина розуміє, що їх думки і ідеї завжди (або принаймні часто) приймаються, вони завжди будуть відчувати себе добре.
  12. Завжди допоможи дітям, коли вони просять. Тільки тоді навчаться отримати те, що вони потрібні.
    р.

    ДепозитФотогалерея


У Сполучених Штатах система Монтессорі дуже популярна, а диплом Монтессорі вважається перевагою при подачі на роботу.

Здавалося б, не існує такого культу дітей, як єврейські люди в будь-якій іншій культурі. Ми пропонуємо зрозуміти секрет юдаїки та чому єврейські діти більш успішними, ніж інші.

Деякі бабуся прагнуть провести весь вільний час з онуками, інші люблять їх на відстані, і все ще інші повністю відмовляються від страшного слова «грандма». Редакція "Сайт" Я дізнався, як чарівний французька бабуся Brigitte Macron підніме своїх онуків. У неї є сім з них.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное