Якими жінками чоловічої поведінки

Всі жінки сниться знайти самостійно. ідеальнийй Вона як міфічна як ідеальна жінка. Кожен представник справедливого сексу має свої вимоги і смаки, тому важко сказати, що чоловік повинен бути. Але є моменти поведінки і якості, які дратують майже всі жінки.



ДепозитФотогалерея

Якщо ви подивитеся на чоловіка і ви не знаєте, чи торкнутися або сміятися. Редакція "Сайт" Я проаналізував різні жіночі блоги і форуми і зробив список для вас. вини поведінка і зовнішній вигляд, які більшість жінок не люблять.

Якість справжнього чоловіка
  1. Я, хто я. І я не збираюся змінити.
    Я відразу згадую серію «Бригад». Чому є категорія чоловіків, які не приймають здорову критики і поради щодо власної вигоди? Кожна людина потребує зміни, тому що особисте зростання залежить від нього. І якщо ви живете з залишками минулого і не хочете внести зміни в життя, то ви подивитеся трохи смішно і поцілунки від жінок.



    ДепозитФотогалерея
  2. "Моя мама..."
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але вона не повинна імітувати вашу маму або танцювати її налаштовувати. Кожна жінка має слово, яке починається з слів: «Моя мама...» Якщо ви ще не виросли, залишайтеся з мамою, не маєте відносин. Вам необхідно чітко зрозуміти, що роль вашої мами грає в житті, і яку кохану жінку. Не потрібно змішати або заплутати їх.



    ДепозитФотогалерея
  3. "Все в цьому світі несправедливе."
    Відома правда. Але це не означає, що ви повинні постійно збивати і усунути успішних людей, що охоплюють ваші збої з всесвітньою конспірацією і несправедливістю. Після одруження деякі жінки починають носити навколо шиї не тільки намисто, але і чоловіка. Чоловіча немовлята не має місця в цьому світі.



    ДепозитФотогалерея
  4. "Жінка повинна це зробити."
    Є категорія чоловіків, жінки яких більше люблять раб. Вони ніколи не допомагають навколо будинку або в виховання дитини, оскільки це робота «жіночі». Знайте, якщо жінка тримається, і він підтримує сім'ю повністю і дійсно отримує втомилися більше, ніж її. Але коли людина дивиться на футбол або йде в бар з друзями, і жінка, яка втомилася після роботи, робить багато речей, такі відносини не прослужать довго.



    ДепозитФотогалерея
  5. "Я подарував вам гроші на сукню, і де зміни?"
    Чоловічий жито страшний. Чоловіки, які підраховують кожну копійку, сердитися. Жінка і сім'я в цілому повинні служити мотивацією і натхненням, не як багаж. Не подобається жити в постійному звіті.



    ДепозитФотогалерея
  6. Я можу носити одну сорочку на два тижні.
    Похилість псує всіх, незалежно від соціального статусу і багатства. Збірний одяг, неприємний запах, плями, безтурботна стрижка або борода, брудні взуття ... Список триває довгий час, але це все страшно.



    ДепозитФотогалерея
  7. «Що ти, присяжність?
    Кожен має свої особливості тіла. Але коли крона явно розм'якшена, не створюють об'єму трьох волосків або виростають волосся довше, щоб покрити облицювання. Для того, щоб вивести все на нулі, або, щоб показати свою благодатність. До речі, багато жінок люблять її.



    ДепозитФотогалерея
  8. «Це сотні людей у вашому місці!»
    Самолюбителі добре, але в розумних межах. Не обов’язкові люди, і завжди хтось краще, ніж ви. Так ви повинні дізнатися, як поводитися з жінками і оцінити те, що робить ваше життя щасливим.



    ДепозитФотогалерея
  9. "Так, я пообіцяв, але я сказав вам, якщо ..."
    Якщо чоловік говорить, він повинен це зробити. І не буде гасити пізніше, за всіма сортами «ifs», «maybe», «коли гроші будуть». Жінки люблять вуха, але тільки за час перебування. Чим краще розповісти про те, що жінка не зрозуміла і не вірить вам більше.



    ДепозитФотогалерея
  10. "Чи ви сказали, що?"
    Мій чоловік приходить додому з роботи і просить де вечерю. Романтика ... Він навіть не помітить, що жінка хвора або зайнята. Або не поважати своїх хобі, і всі запити натискаються на фон. Інтенсивація – головний ворог всіх відносин.



    ДепозитФотогалерея


Не обмеження досконалості. Ви завжди повинні працювати самостійно. Багато чоловіків відлякують жінок за свої невдачі, вони кажуть, вони привели їх або не знають, як знайти підхід і правильні слова для мотивації. Але ви можете отримати людину стільки, скільки він дозволяє.

Поговорили про помилки жінок, які не пробачають чоловіків.

Повідомте нам у коментарях, які пункти ви погоджуєтесь та чому. Також цікаво почути жіночі думки. Не забудьте поділитися цікавою статтю з друзями в соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное