Секрет схуднення Sharon камінь

Обміняти сьомий десяток, частування Шарон камінь тепер Вона виглядає як красиво, як вона зробила 25 років тому, коли вона стала відома по всьому світу за її роль в кіно Basic Instinct. У своїй 60-ті роки актриса переконана, що вік в паспорті не означає нічого. Її фігура просто шик, і її очі блиск, незважаючи на те, що Шарон піднімає три дітей, і в результаті її турбулентної молоді вона отримала цукровий діабет, астма і навіть пережили клінічну смерть.





Тест часу і популярності вона була більш успішним, ніж багато в Голлівуді, і в віці 60 років актриса прийшла до висновку: життя для неї просто початок. Редакція "Сайт" розповість Як зберегти молодість Шарон камінь.





Жінка в її 60-ті, Шарон Камінь, не є свого роду жінки, яка сидить ще: «Я не щадний чоловік, люблю використовувати своє тіло в роботі». Я приготував жир на ньому. Актриса воліє активний відпочинок і не думає про своє життя без спорту. Вона любить серфінг, плавання і витрачати час на свого дружбу, італійський бізнесмен Angelo Buffo, який 19 років її молодший.





"Що я ходжу в кав'ярню, 20-річні приходять до мене, - каже камінь. Не дивно, адже на 60 вона має покоївну фігуру. Актриса не п'є алкоголь і напої близько 20 склянок трав'яного чаю в день. Шарон активний у спорті, любить танці, йога, плавання та пілатес. Крім того, вона має тренажер для занурення в домашніх умовах.





«Весь день я працюю на шахті, шкода, щоб бути блаженним, мій ас. У кам'яній родині це не найсильніша сторона. Ми всі маленькі квартири на спині, але беремо цей колективний флагофічно, Шеронові жарти. Крім того, для підтримки організму в тонусній акторі допомагає регулярний масаж.

Не без обмежень в харчуванні: Шарон намагається виключити глютен і спирт зі свого раціону. Її слабкості шоколадні і м'ясні. Ці продукти завжди в своєму будинку, оскільки вони не тільки смачні, але і хороші для шкіри.

р.



Шарон Камінь - це приклад класичного димного жиру. На червоному килимі вона завжди з'являється в шикарних сукнях з вирізами і глибоким вирізом. Навіть в повсякденному житті вона відрізняється від типових мешканців Голлівуду, адже вона не носить сірих футболок і шапок, але яскраві наряди.





Актриса не приховує, що вона зробила ін'єкції ботокса. Але вона припинила в часі: Побачимо, що жінка має роки цікавого життя. Крім того, ботокс не загаркавився! Шарон вірить в магію зволожувача: її матері навчають її від віку 12, щоб очистити її обличчя щодня з милом і нанести хороший шар крему. Крем слід наносити так багато, що обличчя сяє, це допоможе зберегти молодість шкіри.

3610Р. 4200Р.



Ви не побачите будь-які фотографії кам’яного каменю з занадто ловим макіяжом, крім плівки. Це тому, що вона бачить макіяж як засіб, щоб підкреслити природну красу, а не нове обличчя. Так само ставлення актриси до тіла - його слід консервувати і тонким, а не затягувати всілякими корсетами.

Не варто ходити в тренажерний зал. Поспішайте зробити програму навчання вдома з Ярославною Данилевичем, а після 12 тижнів ви перетворите свій малюнок.

Скажіть нам у коментарях, які ви любите Sharon Stone. Поділіться з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное