Як приготувати торт з сливами і сиром

У сім'ї ранковий чай є особливим обрядом, який став традицією. Це як позитивна зарядка і запорука успіху протягом усього дня. Ось чому я збираю з особливою милою. солодкий млин для чаю.

І тепер, що зливний сезон все ще в повному гонці, мій чіткий улюблений був Страсбург тортй Я вперше зустрів цю смачну тістечку на День народження мого французького ветера.

Цей торт має три шари: пісочне тісто, сливи та делікатна заправка.

Пиріг з сливами і сиром



ДепозитФотогалерея

І цей рецепт досить простий, щоб бути доступний і недосвідчений шеф-кухар кондитерських виробів. Я зробив це перший раз!

І сьогодні видання. "Сайт" Запропонуйте вам знати. Як зробити торт Страсбург з сливами і сир. Я просто впевнений, що кожен солодкий зуб буде зачарований цим алсатинським випечений варіант!





ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 3 яйця
  • 200г борошна
  • 160г цукру
  • 125г вершкове масло
  • 500 г зливу
  • 250 г сиру (15% жиру)
  • 50г картопля крохмаль
  • 200 мл сметани (20% жиру)
  • щіпка
  • Кориця за смаком






Підготовка
  1. Щоб приготувати перший шар цього торта, а саме пісочного тіста, вам знадобиться зручна ємність, в якій потрібно змішати 60 г цукру, борошна, масла і щіпку солі. Олія повинна бути твердою, ідеально прямо з морозильної камери. Масло необхідно обрізати ножіми в невелику крихту або натерти на середній тертці.





  2. Додайте 1 яйце і швидко замішайте тісто, намагаючись не зігріти його руками. Розгорніть тісто в м'яч, загорніть його в плівку і вставте в холодильник на півгодини.





  3. Знімна форма для випічки (використовую діаметром 26 сантиметрів) змащують невеликим шматочком вершкового масла і посипають трохи борошна. Посипаємо тісто у вигляді і розподіляємо руками в рівномірному тонкому шарі, робимо сторони.





  4. Для приготування начинки збийте з сиром блендера, сметаною, 100 г цукру, жовтками 2 яєць і крохмалю. Якщо немає блендера, можна змішати вручну з королою або столовою ложкою.



  5. Також необхідно окремо збити 2 білки в міцну піну, а потім акуратно перемішати їх начинкою. Сирна начинка повинна вийти дуже м'якою і ніжною.





  6. Промийте сливи, потім зробіть надрізи в них, але не до кінця, і видаліть кісточки від зливів. Для начинки від слив в невеликому каструлі змішайте 2 столові ложки цукру і деякі кориці за смаком.





  7. Покладіть сливи в форму тісто наріжте, залийте пів чайної ложки суміші цукру і корицею в розріз. 3610Р. 4200Р.



  8. З столовою ложкою акуратно викласти начинку на сливах. Поставте торт в опалювальну духовку і запікайте близько години при температурі 180 градусів.



  9. Це, готове торта. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися інший хороший рецепт торта, який обов'язково буде корисним для вас це падіння. Аутумн Мелодія. Сирна начинка з легкою кислинкою з яблук, і все це в поєднанні з ароматним корицею - смак просто не може бути переданий слів!



Цей торт можна запікати іншими фруктами і ягодами. І ви можете навіть без них, адже найсмачніша тут є найяскравіша начинка повітря! Хоча, для мене, це сливи, які роблять цей торт особливо смачним.

Крім того, можна прикрасити торт шоколадною глазур'ю, а потім він стане набагато більш прохолодним, ніж торт. Після того, як слив в шоколаді є просто смачним!

Обов'язково поділитися. Страсбург З друзями вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное