Що таке жіноче поєднання

Я проживав з онуком для дитини. Я завжди пам'ятаю цей період тепло. Вона часто розповіла мені деякі історії своєї молоді, а іноді просто запам'ятав, як життя було «під спілкою». Одного дня, під час розповіді про іншу історію вона виготовлялася з старої сукні стека непристойних суконь. Не менше я думав, що вони були сукні.

По суті, вони були поєднання - модно серед радянських жіночих елементів білизни. Більшість комбінацій були досить поширеними: злегка зношена бавовна і без багатьох прикрас. Але два були дуже особливим. Один м'який синій колір, дуже м'який і приємний на дотик. На дно і в зоні декольте її акуратно прикрашають мережива.





І другий - білосніжний, виготовлений з дуже гладкої тканини, не пожовтий від часу. Я міг бачити, що вони носили два-три рази, не більше. Бабця подарувала мені поєднання. Я використовував їх як піжама. Але це не їх прямим призначенням. Редакція "Сайт" Повідомляємо, чому жінки в СРСР носових комбінацій за масою.

Жіночі комбінації є елементом білизнаЗ бавовни або шовку. Майже кожна радянська жінка мала цей модний одяг. У багатьох джерелах можна знайти посилання на те, що поєднання є винахідником Радянського Союзу. Це лише з причин, що жінки в той час, коли він поєднує в собі Югославію, Італії, Польщі та Франції.

Так чому поєднання стали настільки популярними? По-перше, як я сказав, що він став модним. Неважливо, що поєднання були красивими. Незважаючи на те, що внутрішня бавовна не була настільки елегантною, але імпортовані жінки радують. Шовковий, яскравий, з еббом, красиво оформлений мереживними іноземними комбайнами знизився на смак жінок. Що ще варто зробити це модно?

9950.00 р.



Друга причина популярності комбінацій естетична. У ті роки було просто непристойно, що бюстгальтер був видно під одягом, і ще більше так гола частина тіла. Якщо блузка була виготовлена з легкої тканини і злегка напівпрозора, поєднання врятувала ситуацію. Так, за допомогою простого, жіноча честь була збережена.





Неймовірно, що пристойна радянська жінка скаже це в ці дні, але просто уявіть, як красиво і спокусливо так виглядає на тілі жінки. У будь-якому випадку жінки завжди люблять прекрасну нижню білизну, а чоловіки - жінки в красивих нижня білизна.





Остання, але хороша причина практичність. Синтетичні сукні та спідниці мали неприємну властивість: вони були електрифіковані і застрягаються до ніг. Антистатика в той час було досить важко отримати, тому поєднання врятував урра. Взимку при носінні вовняних светрів необхідно комбінацій, тому що речі з вовни були крихітними.





Повідомляючи про радянські часи, буде приємно згадати інші відмінності цього періоду. Ми вже розповіли про особливості радянського життя, які були знайдені практично в кожному будинку.

Тепер, як і раніше, білизна, безсумнівно, отримує брудні і жовті. Ми знаємо, як відновити білий бюстгальтер і зберегти його від жовтості. Довірте мене, це буде як новий!

Ви зносите комбінації? Тексти пісень, а це означає: Чи можна ви носити це зараз? Скажіть мені в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное