Як приготувати кабачки з соком ананаса

Пінопласти в наших широтах носять фрукти, в правді, щоб говорити. Але кабачки виробляють великий урожай. Цей диссонанс болить шанувальників заморських фруктів і пропонує їм, як алхіміки минулого, щоб отримати м'якоть ананаса від доступній вітчизняному рослині.





З завданням перевернути ртуті на золото, алхіміки, на жаль, не вдалося. Ну, отримувати сосни з кабачків є дуже реальним, і сьогодні "Сайт" Я скажу вам, як це зробити. Завітайте гостей з очей, закритими, щоб вгадати, що вони їсти. Я не знаю!

Зучині з ананасовим соком кабачків дивно, що страви з неї можна подарувати різноманітним смаком. Приготувати його за цим рецептом, і він не буде гірше, ніж справжні консервовані сосни.

інгредієнти
  • 1кг молодий кабачки
  • 350г ананасовий сік
  • 1/2 ст. цукру
  • 2/3 ч.л. лимонної кислоти
  • 1-2г ванілін


Підготовка
  1. Очистити кабачки. Отримати пухке ядро з них.


    ДепозитФотогалерея
  2. Вирізати відпочинок. качки дрібні кубики.


    ДепозитФотогалерея
  3. Залийте сік в сковороду, додайте лимонну кислоту, цукор і ванілін до неї. Поставте горщик на вогонь.
  4. Стирайте до розчинення цукру.
  5. Далі додайте кабачки і варіть на повільному вогні 20 хвилин, продовжуючи перемішати.


  6. Не відключаючи газ, кладуть «соснові» в банки і закриваємо кришки. Потім поверніть і накрийте його ковдрою на ніч.
    1 999 р.

  7. Ананас-флаворед цукіні Готовий. Бон привіт!






Цікаво, ананас не є фруктом і не ягодою, але трав'яні рослини. Вчені використовують назву «тропні фрукти» або «фертильність».

Здавалося б, кабачки є американський континент. У Європі цукіні вийшли у XVI ст. разом з іншими «своїми» з Нового Світу.

Спочатку цукіні, як сосни, вирощені в ботанічних садах. У XVIII ст. італійці вперше використовували необрізні кабачки для їжі.

Хоча кабачки самі не мають вираженого смаку, страви з них дуже різноманітні, корисні і прості в оформленні. Сьогодні ми ділимося з вами рецептом фантастично делікатної страви кабачків, які неодмінно стануть вашим улюбленим!

Цукерки з кабачків з молоком стали ідеальним сніданком для мене. "Сайт" Скажіть вам 7 причин, щоб приготувати такі вітаміни-багаті і низькокалорійні млинці все літо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное