Які штори вибрати для квартири

«Якщо ви правильно декоруєте квартиру, використовуючи так званий дизайн «повіді», ви можете візуально надати об'єм, стиль і комфорт в будь-яку кімнату!» – сказав мій хороший друг, який працював архітектором в престижній столичній фірмі понад 15 років.

А коли косметичний ремонт надходить до кінця, варто подумати про оформлення вікна. Нерідко змінити інтер'єр, досить змінити штори, а приміщення буде придбати абсолютно інший вигляд.

Штори є одним з найбільш ефектних елементів інтер'єру. Вони можуть приховати недоліки обробки, Мапа і вікна. При виборі штор необхідно визначити, які навантаження вони будуть виконувати: близько від яскравого світла, від цікавих очей, якщо ви живете на першому поверсі, або просто прикрасить вікно і інтер'єр.

Р



ДепозитФотогалерея

Дизайн вікон в квартирі І сьогодні редакція "Сайт" Я підготував вибір 12 для вас. ідеї оформлення вікон Для сучасної квартири. Головне - вибрати правильний варіант!

543083



ДепозитФотогалерея

  1. Для яскравих кімнат і навіть тих, де є великі віконні отвори, відмінне рішення для використання мийкай Вони дозволяють багато світла в кімнаті. Використання білих штор в інтер'єрі, акцент дуже легко зробити. Наприклад, можна придумати деякі види пікапу в тон одного з предметів інтер'єру. Це зробить номер просторим і безкоштовним.





ДепозитФотогалерея

Римські штори є одним рішенням до класичної дилеми довгих або коротких штор. М'які каскадні штори, закріплені на стелі, допоможуть пом'якшити враження строгого вузького вікна, приховувати непривабливий вигляд за ним, а також кріплення і труби.



ДепозитФотогалерея

Ідеальне поєднання!



Класичні штори, падають прямо, легкі складки - відмінний варіант для декору сучасного приміщення. У той же час штори і мулі не можна використовувати взагалі, надаючи кімнаті можливість покупатися в променях сонячних променів, якщо це не заважає дому і своїм гостям.



ДепозитФотогалерея

Ну, ніжність! Я вже мріяв про одну з цих варіантів для спальні.



На мій погляд, особливо добре. Роман Підходить для кухні. р.



ДепозитФотогалерея

Барвисті штори, за умови, що кімната проста меблі, дати квартиру неймовірно ефектним виглядом!



ДепозитФотогалерея

Чудове рішення для декорування маленької стіни.



Свіжий і затишний, це не так?



При кольорових питаннях! Пам'ятайте, що вміло підібраний відтінок (вже повністю нейтральний) і матеріальні штори можуть перетворюватися за винятком визнання інтер'єру приміщення. Габаритний зображення



Для штор в квартирі з невеликою площею дизайнери радять використовувати красиві аксесуари (незвичайні власники або навіси). 59532



У невеликих приміщеннях краще підвісити штори до стелі. Так ви візуально зробите приміщення вище.



ДепозитФотогалерея



Для тих, хто не хоче витрачати гроші на дорогі штори з салону, я раджу ознайомитися з детальним майстер-класом про те, як їх пришити. Найголовніше, вирішуйте колір тканини і фактури!



У кожному будинку власники прагнуть створити оригінальний інтер'єр, подарувати індивідуальність кожному номері. Це штори, які грають важливу роль в оформленні, вони допомагають завершити єдиний образ, надати вишуканість і підкреслить ідею дизайнерай Іноді штори служать яскравим акцентом в монохромному інтер'єрі.

Розкажіть про цей вибір в соцмережах, адже натхнення може мотивувати людину, щоб зробити приємні зміни!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное