Як відбувається зв'язок між спонсором та контентом

Що ми знаємо про життя на чужому кошти? У широкому колі в'язниці засуджуються як безсмертні особистості, так і в вузькому колі вони називають досвідченими гушиками, які мають не тільки красу і молоді, але і можливість зачарувати чоловіка так, щоб він зацікавився витрачаючи час в компанії жінки і спілкуючись з нею на будь-якій темі.

Він відрізняється від законної дружини або любов'ю в тому, що вона залишається з людиною в першу чергу, тому що він має гроші, і досить великий. В іншому випадку немає точки часу. Спонсор, крім контенту, може мати окрему повноцінну сім'ю. А глядач має лише спонсор. Вона своїми розвагами для грошей.



ДепозитФотогалерея

Щоб краще зрозуміти світ любові та грошових відносин, ми познайомимося з історією дівчини Алла з Білорусі, яка живе в Еміратів протягом декількох років на гроші багатої людини. Вона розповіла про деталі її життя, але занемовити себе взяти фотографії.



ДепозитФотогалерея

Я 23 роки і був жити в ОАЕ протягом двох років. Мій спонсор 37 років старше мене і він є арабськими. Він має сім'ю і три дітей. Я не бачу його про них. У нас є правила, і це одна з них. І я не його, і він не робить все, що він хоче.

Дві зустрілися, коли дівчина була відпусткою в Еміратів. Вони мали чотири дати і на останньому, чоловік запропонував Алла переходити з ним, перспективним для допомоги з документами. Повернувшись до Білорусі, вона залишається вдома тільки на місяць, оселилася її справа, а потім полетіти до ОАЕ на постійне місце проживання.





ДепозитФотогалерея «Він орендує квартиру, забезпечив мені гроші». Моє спонсорство має власний авіакомпанійний бізнес. Він дає мені $16,000 місяць, це гроші за мої наряди, мої курси, мій тренажерний зал, мій макіяж. Але як тільки я прибув, сума була менше половини. Подарунок, подорожі і проживання також надаються. Не витрачайте все: Збережіть близько п'яти тисяч місяця, і відправляйте три тисячі батьків.

У Білорусі дівчина продовжує навчатися в державному університеті в відділі листування, щоб не застарити своїх батьків. Її мама є retired і її dad є механік. І вони думають, що їхня донька працює за кордоном, і гроші, відправлені, як чесно зароблені.



ДепозитФотогалерея

Це всі факти, але найцікавіше – це особисте ставлення ув’язненого до способу життя: «Я вирушив на утримання мого бажання і інтересу». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. й

Алла поділилася секретом того, як вона керує багатою людиною. Виявилося, що для того, щоб стати змістом, потрібно не гіалуронова кислота в губах і не ін'єкції ботокса, але щось складніше для доступу.



ДепозитФотогалерея

«Не кожна жінка хоче бути забезпечена людиною. Очевидно, що ви завжди повинні добре виглядати. Але «повний» зсередини теж варто. Ви не повинні відступати, ви не повинні шукати його в роті – іноді ви повинні сперечатися. Я говорю про звукові аргументи, не тантоли або змії. й

«Всі жінки красиві і кожна жінка заслуговує на подарунки і увагу. Але не кожна жінка хоче інвестувати в себе, розвивати, показати емпатію, освічену себе. Не кожна жінка відмовляється від походу, квублів і образу «скандалої жінки». Такий образ є загальним проблемою. й





ДепозитФотогалерея: Під час двох років знецінення я вчився двома мовами: іспанською та французькою, опанованою кульковою танкою, закачується в мистецтві. Я прочитав тонну літератури. й

Як це? За словами Алла, виходить, що стати змістом, потрібно стати справжньою жінкою. Не просто красиво, але і глибоко чутливі і всебічно розроблені. Неспроможність або правда?

Ви також повинні розуміти, що дівчата Навколо шукайте своїх спонсорів. Спонсори також думають про те, як харчуванняй Вони приваблюють один одному. Не варто судити одну сторону таких відносин і виправдати інші.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное