Як варити качма

Вам подобається хачапурі? Я дуже! Особливо після поїздки в Грузію. У Батумі я дізнався кілька рецептів, які вже стали мої улюблені в сім'ї.

І один з них - це ароматний сирний корж. Чи може грузинські прощати мене, бо ахма не дуже торт, але один з них. Грузинська Хачапурій Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





ДепозитФотогалерея

Ачма - хачапурі, приготований за принципом італійської ласагни, перемішуючи смачне вершкове тісто на яйцях з сиром.

Вони випікають ахма в духовці, а потім відрізати хороший шматок цього гарячого сиру запіканка, розбити скибочку виделкою, спробувати ... і піти на небо. Сир, теплий, ніжний, дуже серйозний і затишний.

Редакція "Сайт" Як дізнатися, Як зробити хмй Цей рецепт підготовлений всіма самооглядними Грузинами. Найсмачніша хачапурі!





ДепозитФотогалерея

Як приготувати хачапурі Інгредієнти для тесту
  • 600г борошна
  • 4 яйця
  • 150 мл холодної води
  • 0,5 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 700 г сиру брину (змішування сирів: Suluguni, Adyghe і Brynza)
  • 200г вершкове масло






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Тісто Achma готують таким же чином, як домашній локшинський тісто, тому якщо у вас є власний перевірений рецепт, можна сміливо використовувати його. Для тесту в зручній ємності змішайте яйця, холодну воду, сіль. Поступово залити борошно, замісити досить прохолодне тісто, а потім добре перемішати.

    Ви повинні отримати гладке, еластичне тісто, яке легко прилипає від рук і робочої поверхні, залишаючи їх чистими. Він повинен бути легко різати ножем і бути однорідним на різці. Покрийте готове тісто і залиште його для відпочинку протягом півгодини.





ДепозитФотогалерея

Поки тісто настоюється, можна приготувати начинку. Для начинки найчастіше використовуються сири: Adyghe, suluguni, brynza, як варіант, можна додати моцарелла в сирну суміш, а також будь-який твердий сир. Найчастіше береться не один вид сиру, але сирна суміш за смаком. Для начинки замочують сир на великій тертці, і якщо сир м'який, можна просто розтягнути його руками. Вершкове масло на плиті або мікрохвильовій печі.





ДепозитФотогалерея

Тісто було розділено на 8 частин: 7 ідентичних і 1 більшого розміру (наприклад, після його прокатування було достатньо, щоб підкреслити дно і стіни форми, а також накрити зібрану ахму зверху).



Поставте найбільшу частину тіста на даний момент. Все інше тісто дрібно прокочується і складається з стопи. Так що згортають шари не злипають разом, щедро заливають їх борошном або зрушують їх з пергаментним папером.



ДепозитФотогалерея

Змішайте форму невеликим шматочком вершкового масла. Більшість тестового рулону рулону в дуже тонкому шарі більше, ніж форма. Підібрати форму з розкатним тісто так, щоб краю тіста висять з форми.



Покладіть великий горщик води на вогонь, доведіть воду до кипіння. Зробіть велику чашу холодної води поруч. Занурення одного шару тесту (крім того, що вже у формі) в окропу за 1 хвилину. Ретельно прибрати тісто двома шумами і перенести його в чашу холодної води.





Візьміть тісто з холодної води і покладіть її в кооп, дайте воду. Потім перенести тісто в бавовняний рушник, накрийте верх другим рушником того ж. Сирий шар тіста у вигляді змащування з розтопленим маслом викласти другий шар тіста (вареного) зверху складками і знову змащувати маслом. Якщо шар великий, можна сміливо відрізати частину і використовувати його для наступного шару.





Потім поставте тісто і сир в шари. Кожен шар тіста необхідно щедро пропустити з розтопленим маслом. Послідовність укладання і кількість сирних шарів - на свій розсуд! Можна залити сир з кожним шаром тіста (Я люблю, коли є багато сиру), і можна покласти 2-3 шари тіста, шар сиру, ще 2-3 шари тіста, і так далі. Останній обов'язково повинен пройти тестовий шар.





Обкладинка зібраної ачми з зануренням країв нижнього шару тіста. Захопити краю верхнього шару тесту акуратно всередині. Змастити верхню шаму з розтопленим маслом, потім відправити її в холодильник на півгодини. Потім ріжемо ахма на рівні квадрати. При бажанні можна знову залити решту масла зверху, але так торт стане ще більш калорійним.

7322334



Випікати торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки до готовності і хрусткий золотистий скоринка зверху. Я зазвичай запікаю 50 хвилин.



Саме це, готове ахма. Бон привіт! Ачма зручна в тому, що її можна перегрівати - вона не втрачає смак від цього.







Редакційна колегія
І для тих, хто хоче не турбувати з тестом, я раджу ознайомитися з рецептом ахми з лаваша, придбаний листовим тісто теж підійде. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Звичайно, це не найпростіше блюдо, щоб приготувати. Перед тим як втілити в життя ахма, потрібно мати досвід приготування їжі, блюдо не для новачків. І ось це не складність приготування, але складність самого процесу.

Тим не менш, дуже варто спробувати приготувати сму відповідно до цього доступний покроковий рецепт, тому що результат порадує вас від першого шматка. Ахма вважається королева хачапурі!

Скажіть своїх друзів, як приготувати цей шедевр грузинської кухні (Ajar), вони будуть вдячні за неї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное