Норма Вільямс секрет краси

За міжнародними стандартами жінка вважається молодим до 44 років. Але можна сміливо сказати, що вік Не скажеш нічого. Вони завжди красиві. Чудовий доказ цього є Норма Вільямс, який вже 70 років. Ця леді в її молодий вік виглядає як дівчина. І це не гени або втручання пластичних хірургів, але трудомістка робота.





Редакція "Сайт" Я збираю вам, як Нірма Вільямс вдалося зберегти велику фігуру.

Норма Вільямс народився в Великобританії, але має довгий час, починаючи з сім'ї з дощової країни до сонячної Італії. Вона успішно працює в оренду бізнес, відмінно виглядає і тісно контролює її вагу, яка зараз 60.5 кілограмів. Норма має чоловіка, який на 10 років старше. Жінки припускає, що вона зараз в кращій формі в її житті, хоча вона подбає про себе з 20 років.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Я 70 років. Я продовжую поліпшувати тіло з турботою, увагою і терпінням. Моє тіло в кращій формі зараз, ніж коли я був 20 і молодий модель. Будь-який може зробити те, що я зробив. Вам потрібно терпіння і наполегливість. Допомогти! Але його в основному до нас! #wlygscoutme #wlyg #wlygmodelsearch #wlyg

Dope, розширення Umbria Holiday Rentals (@umbria_holiday_rentals) 24 Чер 2018 p близько 2:12 PDT



Норма Вільямс вважає, що добре виглядати, не потрібно мати модельний малюнок. Головне, щоб бути придатним. Ведуться навчання в будь-який день протягом 50 років. У своїй щоденній графікі завжди присутні тренування дерми. І вона ходить не тільки в парку, але воліє підніматися вгору.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Я вдячний за вступ до мого 70-го року в хорошому здоров'ї, після 27 років надзвичайно щасливого шлюбу і, після відставання від акадмії, 15 років ведення "нового" відпустки бізнесу. Я, що мій життя продовжується.

Dope, розширення Umbria Holiday Rentals (@umbria_holiday_rentals) 20 Tra 2017 p.m. в 8:46 PDT



Коли вона бачить масштабне збільшення всього півкіла, вона займає прогулянку на гору двічі на добу. Вільямс з'їжджує різноманітні продукти, щоб заповнити тіло всім необхідним. Їжа містить банани, курку, гриби, макарони і навіть крупи з медом. Для сніданку Norma напої 2 капучино і їсти тістечка. Потім закуска на банан, апельсин або інші сезонні фрукти.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Забава і фоліки на сонці. На вершині Сполто улюблене місто Італії в Умбрії, Італія! #талія #сполето #bella #wlygmodelsearch #моделювання #italiangirl #моделювання #моделі #моделі #моделі #моделі #мода фемініна #фотомоделювання

Dope, розширення Umbria Holiday Rentals (@umbria_holiday_rentals) 7 Лип 2018 p близько 7:55 PDT



Для обіду обов'язково споживає м'ясо або рибу, вона поєднує їх морквою, брокколі, квасоля, гриби в соєвому соусі, оливкова олія, насіння, журавлину або шматочки горіха. Вдень Норма може їсти печиво, шоколад або салат з грецьким йогуртом, медом і горіхами. А улюблена страва – це ціла зернова паста з овочами та оливковою олією. Вона живе в Італії!

Перевірте повідомлення в Instagram.

Аперітіві з друзями з США та ОЗ на тепле квітень вечір в одному з 30 барів Сполто в стінах. Утриманий групою X факторних претендентів на чистому столі, граючи гітару і співу. Доброго дня!

Dope, розширення Umbria Holiday Rentals (@umbria_holiday_rentals) 20 Qi 2017 p близько 4:42 PDT



Нірма Вільямс не заперечує себе в солодощі, викликаючи їх «повертають закуски». Жінка дозволяє насолоджуватися солоними печивоми, тріщинами з шоколадом і сухою журавлиною. Вона зазвичай використовується для вечері. Також жінка не заперечує себе сухим виноробом, що дозволяє їй пити не раніше 7 вечора.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Мої і мої гімнастики! На мій apt в sunny Spoleto, Умбрія, Італія!

Dope, розширення Umbria Holiday Rentals (@umbria_holiday_rentals) 13 Вер 2017 p близько 5:56 PDT



Норма Вільямс вважає, що ви не повинні відмовитися від задоволення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Покращуйте більше часу на спорт, ніж поросити салатний лист все життя.

70-річної Олени Міррен, яка також не звертається до свого віку і живе повноцінне життя.

Покажіть нам у коментарях, які ви думаєте, що жінка в її 70-х роках повинна виглядати. Поділіться цікавими статтями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное