Психологічний портрет коханої

Мій друг потрапив у любовний трикутник. Ні, вона не коханка. вона зраджена дружина. Тільки, а не загиблий, але самовідданий.

Я дивився свою історію з-за кордону і намагався з'ясувати, хто був полум'я: її коханка, чоловік або сама.

Найчастіше звинуватили з тієї ж жінки на боці, розбійника сильної родини. Якщо ви приїдете в будь-який пошуковий двигун «відновити кохану дружину», ви можете побачити безліч способів найбіднішої і витонченої помсти. Що порушує не тільки норми моральності і етики, але і кримінальний кодекс.





Одружений чоловік Поцілунки про закоханихй Я був щасливий одружений з чоловіком протягом семи років, піднявши сина і дочку, і не знаю будь-якого з них. Вона не спробувала тримати чоловіка, тому що вона не знає, що він пішов.

Відсвяткували всі свята з сім'єю, провели вихідні, сім'ю idyll порушили лише «попередні ділові поїздки для роботи. й

«Наша шлюб є формальністю, ми відпочили в різних ліжках протягом декількох років!» запевнив, що його коханка це зразкове сім'я чоловіка, який нещодавно став батьком другий раз.



ДепозитФотогалерея

«Це все для дітей! З них вона тримає мене, ви знаєте? Він пізніше перегрожував дівчині, які скинули його протягом декількох років, сподіваючись, що йому залишити сім'ю для неї.

Господиня була наповнена гарною худобувною дружиною, яка тримає свою любов'ю полонений. "Не вона усвідомлює, що вона не любила її довго?" вона думала.





Коли чоловік не міг розірвати між двома жінками, правда вийшов. Жінка і господиня нарешті зустрічають.

«Ви знищили нашу сім’ю, забрали чоловіка від мене», - звинуватила дружина. «Чому б ви не захотіли відкинути?» ?

“Для мене, що ви хочете!” Чоловік, який був присутній у розмові, проголошено драматично і залишив на «чуйне засідання». й



ДепозитФотогалерея

Дружина не могла вірити, що хтось, хто змусив послухати її, і доглядав за нею, так приємно, щоб її колись міг стати глуздим. І якщо він міг, то це напевно не буде. Здавалося б неможливим для неї слова любові однієї жінки і думки іншої жінки одночасно.

Найімовірніше, другий - відьма, вона відьмалася і вона винна. Але не той, хто перетворив життя в безглуздий і приглушений прийом і в один день недовго багато років щастя.

Любов не може бути поганим, але може бути незнайома жінка.



ДепозитФотогалерея

Що робити з господинею в таких випадках? Ви не повинні кидати, щоб купити зброю, щоб вбити її, або перенести гроші на відьми, щоб вона завдала шкоди поломці.

Можливо, вона не знав, що вона не була формальною. А можливо, я не знаю, що він поспішав додому не хворою матір'ю, а до здорової дружини. Є деякі живі дівчата. Також є небайдужими люди, які чудово розуміють, що вони веселяться з чоловіком.

Нема нічого робити з коханкою. Більш логічно ввімкнути правий гнів на реальний відбій, на той, хто був обприскувати на боках, кожен перспективний, що відбувається тільки одному.





ДепозитФотогалерея Що думають батько? Як вона спить? Він може бути поганий, якщо вона впала в любов з ним. Нехай це добре, якщо вона не думала про початок сім'ї з ним.

Але не буде краще забути про господиню і дивитися власний чоловік спати? Жителі можуть бути знищені тим, хто створив його, не особою з-за кордону.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное