Рецепт пирога з vingradom

Пішохідні торти майже стали моє захоплення. Потім з абрикосами, потім з сливами, або Папа приніс яблука з дачі - не зникне!

У серпні і на початку вересня поодинці я запекла понад 9 тортів. І більше половини з них були Точно. млинці Особливо ніжні і смачні!

І як сніданок, як додаток до чаю, такий торт просто ідеальний.





ДепозитФотогалерея

Багато рідних вже спробували, але все ж вдалося здивувати їх приготуванням. млинцій Так, це з виноградом, який, як виявилося, створює смачний смак композиції. Не можна протистояти такому пирога!

Пиріг з виноградом І сьогодні редакція "Сайт" Як дізнатися, Як зробити млинець з виноградом. Все гармонійно в цьому пиріжці: ніжне сирне тісто, а повітряна запечена начинка, а солодкість винограду, і ноти лимона!





ДепозитФотогалерея

Тест інгредієнти
  • 200г борошна
  • 150г сир
  • 50г цукру
  • 1 яйце
  • 6 ст.л. рослинного масла
  • 2 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 50г манна
  • 1 лимон
  • 350г сир
  • 125г цукру
  • 300г зелений виноград
  • 2 яйця






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Почнемо з підготовки тесту. У зручному контейнері змішайте сир, яйце, цукор, масло і сіль. Добре збити все блендером, і якщо це не - можна протерти сир через сито.



ДепозитФотогалерея

Змочіть розпушувач борошно через сито і перемішайте тісто. Тісто повинна бути м'яким, еластичним, щоб вона не прилипала до рук. Подаруйте тісто м'якою формою, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник не менше півгодини.





ДепозитФотогалерея

Тепер переходимо до приготування начинки. У зручній мисці 75 грам цукру з жовтками. Потім додайте сир, який необхідно протерти через сито перед цим. Далі додайте лимонну шкірку і одну столову ложку лимонного соку. Добре перемішайте, потім додайте манку і перемішайте її знову. Змішайте сирну масу з жовтком. На цьому етапі можна злегка збивати начинку блендером для більшої однорідності.





Миємо виноград. Для зручності можна сушити її на серветці. Візьміть ягоди від гілочок і викладіть їх на каструлю зараз.



ДепозитФотогалерея

Візьміть знімну форму для випічки діаметром 24 сантиметрів. Невеликий шматок маргарину змащують дно і сторони форми. Паралельно з цим поверніть на духовку і встановіть її на 180 градусів, щоб зігріти.



ДепозитФотогалерея

Перемістіть тісто в форму випічки і вирівняйте його у формі, роблячи високі сторони. Розбити білки на сильні вершини з рештою цукром (50 грам). Змішайте збиті білки з запеченими масовими рухами знизу до центру.





ДепозитФотогалерея

Залийте начинку на тісто, вирівнюйте, а потім поширте виноград по всій поверхні, злегка притискаючи їх в начинку.



ДепозитФотогалерея

Поставте торт в духовку і запікайте на 180 градусів за 40 хвилин до золотистого. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою. Охолодити готовий торт і посипати цукровою пудрою при бажанні.





ДепозитФотогалерея



Також я пропоную, що ви дізнаєтесь рецепт для осіннього торта мелодія. Це з ніжною сирною начинкою в поєднанні з легким кислим яблуком, і все це в поєднанні з ароматним корицею. Таст не може бути виражений в словах!







ДепозитФотогалерея

Вишуканий сезон все ще в повному гонці, тому я дуже рекомендую вам приготувати цей незвичайний і дуже смачний торт. Я просто впевнений, що всі ваші господарі запитують вас, щоб приготувати його якомога частіше. Якщо ви спробуєте сирний торт тільки один раз, ви ніколи не забудете смаку!

Не забудьте розповісти друзям про це. смачнийІ, можливо, скоро один з них буде придбати цей торт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное