Неприйнятні помилки російською мовою

Ми всі грамотні люди і прагнемо говорити і писати правильно. І більшість всіх, здавалося б, просте слово, що заважають це бажання. Є слова, що вам просто потрібно пам'ятати і не дати в провокаціях, навіть якщо вони намагаються ввести нас знову.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Він ділиться найбільш поширеними з вами. безпліддя І листи, які багато хто з нас написано.

Літературна мова
  1. Я їсть.
    Це дуже хороший слово, але це краще не використовувати його. Вдома, по відношенню до дитини, звичайно, можна, але нічого більше. Використання дієслова «їсти» у виступі про себе суперечить стилістичним нормам російської мови. Так краще не використовувати фразу "Я їсть" замість "Я ї."



    ДепозитФотогалерея
  2. Я шкода.
    Суфікс "-s" або "-sya" відзначає дію, спрямовану на себе. Наприклад, я носила взуття – Я носила взуття, що означає, що я пробачу себе. Ми не стверджуємо, що це також корисно, але якщо ви хочете попросити когось за прощення, краще сказати шкода.



    ДепозитФотогалерея
  3. В цілому.
    Це один з найсмачніших слів російської мови. Якими помилками не були зроблені в ній, але потрібно лише пам'ятати, що немає слова «загальна», є «в цілому» і «в цілому». І не більше варіації.



  4. Черепашки
    До тих пір, поки вони не скручують вираз. Корисний варіант – «завантажити кішок», що означає повільно, непомітно, кросівки. р.



    ДепозитФотогалерея
  5. хрещення серця
    Ще один біль у чистому вигляді. Є багато придуманих варіацій цього нещастяного виразу: як закріпити серце, так і заспокоїти серце. Що не робити до бідного серця. Згадуємо, що серце не скрипить, вона проводиться разом. Отже, правильно писати «з закритим серцем». До речі, це означає проти волі, не на дзвінку серця. 5828597



    ДепозитФотогалерея
  6. Добрий день.
    Цей дивний вираз виправданий тим, що не можна пред'явити особу, отримає лист вранці або ввечері. Але покажіть мені це, ви будете дуже готові прочитати лист ввечері, який починається з «доброго дня!»? Якщо так, чому б не почати користуватися красивим словом «Привіт!»? Так це більш красиво і не порушує норми російської мови.



    ДепозитФотогалерея
  7. Більше або менше.
    І це найбільш нешкідлива помилка, іноді люди пишу її в одному слово. Але зараз найбільш правильний спосіб написання більш-менш.



    ДепозитФотогалерея
  8. Покриття.
    Кожен розуміє, що це вираз означає, але багато людей записують його неправильно. Необхідно написати «пройти в неживо», адже Лета є назвою річки. Згідно з давньогрецькою міфологією, після приїзду в підводний світ, відмирають від цієї річки і забули минуле. Займіть значення цього виразу. , Україна



  9. При заїзді.
    страшний сон російської мови вчитель. Пам'ятайте, прийміть «по» (замовлення «після») використовується з іменем в запропонованому випадку. Так ви повинні сказати "за прибуття".



    ДепозитФотогалерея
  10. Всі права.
    Замовити математичну концепцію. Важко кажучи, збільшення порядку величини означає збільшення 10 разів. Тому, використовуючи його в розумінні «про» неправильно. Але це на листі. Допускається мова в мовній мові. Моя бабуся мала близько 20 гусениці.



    ДепозитФотогалерея


Це несвідомі помилки, які знищили репутацію багатьох людей. Але тепер ви знаєте, що не робити. Я сподіваюсь, що ви ще не падають, і нехай ці слова плутають вас.

Ми часто робимо матеріали, які допомагають нам краще і не роблять помилок. Наприклад, останнім часом ми відокремили найбільш поширені і страшні помилки російською мовою.

І ми зробили вибір слів про їжу, в яких краще не робити помилки. Обов'язково погляньте!

Чи подобається вам статтю? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное