Вірменська Sauerkraut Рецепт

Посолити його. калина? Стара вірменська жінка з Єревана поділилася цим дивовижним рецептом з мене під час моєї останньої поїздки в цю красиву країну каменів, вина, старовинних монастирів і гостинних людей.

Я знаю цей рецепт дуже складний, ніж який ми звикли, але це також рецепт, який вимагає любого ставлення. Чим більше робіт ми вводимо в блюдо, тим смачніше і незвично виходить. А капуста залишаємо не на добу, а на всю зиму.

Крім того, цей недорогий, корисний і дуже смачний закусок чудово доповнить будь-яку основну страву!

р.



ДепозитФотогалерея

Сауеркрают з буряком Так сьогодні видання "Сайт" Я рекомендую вам добре виглядати, Як зробити капустуЦе сауеркра.

Я просто хочу сказати, що буряки дають більше кольору, ніж смак. Капуста виходить яскравим і апетитним, і корицею дає їй особливу родзинку!





ДепозитФотогалерея

Капуста інгредієнти
  • 2,5 кг білої капусти
  • 50г часник
  • 200 г моркви
  • 50г буряк
  • 2 шт червоного гострого перцю
  • 100 г селери пелюстки (корінь або корінь петрушки)
  • 20г олівець


Інгредієнти
  • 3 л води
  • 160г сіль
  • 10 горох чорного перцю
  • 2-3 лаврові листки
  • 0.5 Кориця палички






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Спочатку приготуйте бруньку. Для цього окропу покласти корицю, перець горох, сіль і лавровий лист в ньому. Готуємо 2 хвилини і охолоджуємо.



  2. Вимити капусту. Вирізати кожен на 4 штуки. р.



  3. Часник і морква очистіть, промийте перець. Наріжте моркву в колах. Зніміть педюклети з перцю, наріжте селери на 4 частини.



ДепозитФотогалерея

Промийте буряки, очистіть їх і приклейте їх.



ДепозитФотогалерея

Візьміть велику каструлю і поставте туди пару листя капусти на дно, потім заголовок і в пробілах між ними всі інші овочі і нарізану олівець.



Залийте каструлю охолодженою брунькою, і покладіть пару листя капусти зверху. Накрити сковороду пластиною і покласти навантаження зверху.



Вікові овочі в цій формі 5-6 днів, після чого знімати навантаження. Тримайте капусту в холодному місці. Так, капуста готова!





ДепозитФотогалерея



Редакційна колегія
Щорічно з приходом осені питання про те, як приготувати смачну і хрустку капусту на зиму стає актуальним. В холодному сезоні це джерело вітамінів! Саме тому ми зібралися разом з досвідом кращих господинь і пропонуємо вам дізнатися, як підготувати квашену капусту так, щоб вона захопила всю зиму, і кожен, хто спробує, похвалитися і попросити добавки.







ДепозитФотогалерея

Обов'язково спробуйте зробити цю неймовірно смачну пасту з буряком. Це правда. вітамін бомба з вірменським смаком! І не забудьте розповісти друзям про цей рецепт, вони обов'язково будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное