Рецепт сливового варення з шоколадом

На другий день витягував емальований талвіс з мезонини в горох, в якому його бабуся варених слив. Я пам'ятав літо 1976 р., тремтіння з малюнком тіні вишні перед ганку, і відчував, що варення є охоронцем минулого, спогади про втрачене дитяче рай. Має таку чарівну властивість.

р.

ДепозитФотогалерея

Висловлення магії. Не дивно, що перша колекція рецептів варення в історії, «У пошуках багато корисного на найкрасивіших рецептах варення», опублікована в 1552 році відомим альхіміком, астрологером і заспокійливим Nostradamus.

157462



Ностальгічні спогади підштовхували рішення про варіння сливового варення. На жаль, рецепт не збереглися. Я можу пам'ятати, як здивував я був у віці від семи років несподіваним поєднанням смаків: сливу та шоколаду. Що таке солодкий зуб?

Слива в шоколаді Jam Online. вся в соку Є багато рецептів. Одним з найцікавіших є «Друга леді». Чи має на ім'я що-небудь зробити з грою тієї ж назви Фрідріх Дурренматт не зовсім чіткий, але інгредієнти в рецепті незвичайні, і буде цікаво приготувати варення для неї.

інгредієнти
  • 500 г зливу
  • 250г цукру
  • пілінг 1 лимон середнього розміру
  • 50г чорний шоколад
  • 50г коньяк
  • 10г ванільний цукор


Підготовка
  1. Вимити сливи, витягти кістки з них. Якщо це занадто великий, вирізати його.

  2. Покладіть сливи в каструлю, додайте половину цукру. Після цього зніміть їх в холод протягом 8-12 годин, щоб дати сік.


  3. З дуже дрібною терткою зніміть з лимона.
  4. Перервувати шоколад на невеликі шматочки.


  5. Покладіть на вогонь настойку, додайте залишився цукор і доведіть до кипіння. Варити на невеликому вогні протягом 2 хвилин, постійно помішуючи.
  6. Додайте лимонну шкірку і ванільний цукор.
  7. Готуємо ще 1 хвилину.
  8. Додати коньяку і шоколад до сковороди. Готуємо ще 1 хвилину. Всі варення слід відварити не більше 4 хвилин!
    р.

  9. Гарячі варення на стерилізованих банках. Прохолодіть його і закрийте його.


  10. Глумовий варення з шоколадом та коньяком Готовий. Бон привіт!


Я знаю цей забутий смак добре, мій бабуся, звичайно, не додав коньяку, і інакше все вийшло досить старий. Плюм і шоколадом добре вписуються, він кислий, він гіркий, але разом з деякими Нестрадамська магія обіцяє солодке життя і приємні зимові чайні вечірки.

Коли є багато яблук і подряпини голову, що робити з них, є оригінальні рішення. Сухе варення з яблук в духовці не вимагає довгого полоскання і виходить незвичайно ароматним.

Всім відомо, що ви можете зробити соки і вино з винограду, але багато не розуміють, що ви можете приготувати дуже смачні, здорові і ніжні варення з ягід сонця.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное