Вегетація на обличчі жінок

Суспільство навчило нас багатьма стандартами, особливо в галузі жіночої краси. Одна з них не волосся нижче вій. Коли борода виростає або вусаДо сучасної проблеми відноситься гірсутизм. Але є жінки, які не бояться своєї унікальності і горді всім, що природа присуджена їм. І вони не просто приховують свою проблему, але сприяють природності і заохочують суспільство ставити такі жінки на парі з іншими.





Деякі жінки довели, що якщо природа дала вам бороду, приймають її в подарунок. Редакція "Сайт" Вона розповість вам, чому ярмарок сексу більше не соромиться зайвої рослинності на обличчі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Про те, що вегетація на жіночому обличчі проводиться, яка повинна подолати негативно. Жінки свідомо не просто затіняють свою бороду, але підкреслюють її в будь-який спосіб. Вони більше не хочуть постраждати від свербіж і постійного роздратування від брита.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Моя леді карликові зміни ego: Gwenbari Thorne, купець, бард і жаді ol' bastard? Дуже часто я повинен носити свою бороду! Я карликовий гал з усім серцем, і я охоплюю цю сторону мого більш часто цього року. Я сподіваюся, що я можу зробити більше фотографії з борода через цей рік, модна фотографія, фентезі фотографії, макіяж речей дер навіть деякі еротичні ню (маюбе з деякими ельфи залучені?) Давайте подивимося, як це йде! #fantasy #dwarrowdam #dwarfhair #dwarf #dwarfs #beardedwoman #fantasyphotography #dnd #femaledwarf

Dope, розширення Raphaelle Rou (@glasmond) 13 Behr 2018 R на 12:39 PDT



На обличчі є багато причин, чому у жінок є волосся. Основними є здоров'я або генетика. Деякі жінки починають рости обличчя і грудне волосся під час вагітності через гормону росту. У будь-якому випадку, необхідно розуміти, що це не зовнішній дефект, але серйозний збій в організмі. Тому слід обов'язково звернутися до лікаря-ендокринолога та інших фахівців.

Hornam Kaur є однією з перших жінок в сучасному суспільстві, щоб зупинитися на її бороді. Вона зараз 27, і її волосся почали рости на обличчі, руки і груди, коли вона була 11. Це сталося через полікістичні яєчники, що викликає жінок, щоб виробляти надлишок тестостерону.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Я говорю про душу! Мене тіло тримає мене, моя душа. Як я не люблю? І в кінці, всі я дізнався, як бути міцним! Знайдіть свій власний самовиправлення і стежте за всім світом борошняних. Не боятися поділитися піснями у вас; співати все прийде на цей день! - @murigi?- @moomalproartist #iamart

Dope, розширення Harnaam Kaur (@harnaamkaur) 3 Лип 2018 p про 12:47 PDT



Природно, дівчина була приниження в школі і обходить хлопців. Вона спробувала позбутися від усього. небажане волоссяАле нічого допомогло. В результаті вона прийшла до умов з її недоліком і вирішила заявити її в світ за допомогою Instagram. Багато дівчат підтримали її, а також почали сказати, що вони вважають себе повноцінними особистостями. Жилет жінки вже не є вироком.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Ведмедиця не є образом! Ведмеді Ladies є сміливими, міцними, пристрасними, стійкими, привабливими, привабливими, потужними, красивими, насичені, мужніми, роду, gregarious, щирі, fucking гаряча, розглянуті і реальні сили природи! Чому я не хочу бути одним? Я маю на увазі, що ви шукаєте. Я дуже гордий, щоб бути одним! Я щаслива з людиною, що я, і жити з пристрастю до моєї мети в житті. Познайомитися з людьми, які ви любите, також мають ці характеристики в них, показати їм, скільки ви цінуєте їх. Скажіть любов і радість!!! Люди, які я ціную і любов, які поєднують всі ці відмінні якості, зазначені вище і більше... Mum, Дад, @gcci_g @dhapinder @viczofficial Українська @quethewolf @iammattbarber (Українська) @m_chaggar21 @el_m0no @vivivitalagoo Раман! @jayanauk @ni.kopapi @bigbally_ @jy.sl

Dope, розширення Harnaam Kaur (@harnaamkaur) 17 Groo 2017 R в 9:09 PST



Rose Gale є ще одна дівчина з небажаним волоссям для обличчя. Вона сказала, що її борода зробила її більш жіночним і привабливим. Вегетація не приховує її свободу бути самим.

Перевірте повідомлення в Instagram.

#азиатски масаж#мечтаещи#възбуждане

Dope, розширення Rose Geil (@lunchboscoresagain) 4 Сер 2018 p близько 1:20 PDT



Тепер багато дівчат з цією проблемою не катування себе з щоденним видаленням волосся. Вони, навпаки, пишаються і підкреслюють своє гніздо в будь-який спосіб. Іноді люди плутають їх чоловікам. Але в більшості випадків вони надихають інших, тому що прийняття себе як ви є великою силою розуму і роботи над собою психологічно.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Поверніть до #pride?

Dope, розширення Jen Len (@jenlen3419) 22 Сер 2018 р. о 8:21 PDT



Шаблони не порушують ці дівчата. Але багато людей просто не розуміють, що це не деякі фантастики божевільних людей або нової підкультури, але стан здоров'я або родзинка природи.

Завжди прагнути до найкращої версії себе. Але головне, щоб зрозуміти себе і прийняти, адже без любові і поваги до себе, ви не досягнете гармонії або за допомогою косметології або хірургії. Також важливо розуміти, що будь-які зовнішні недоліки безпосередньо пов’язані з порушенням роботи внутрішніх органів. Тому слід завжди консультуватися з лікарями.

І тепер жінки надають свої нижню білизну.

Розкажіть, як ви відчуваєте себе про жінок з бороди. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное