Ніжна касазол

Перший раз я зробив це. сирний сирЯ зроблю тебе. Він солодкий, тому він не схожий на цукровий діабет варіант. Але після того, як намагатися один шматочок, я очолився за поганий жарт. Ця невибаглива паста стала хітом. Він ніколи не отримує нудний, тому що ви можете експериментувати з наповненням нескінченно.





Сирна запіканка без манкі Неперевершений млинці А мука прийшла на наше меню все раптово. Це нормальна п'ятниця ніч і м'яч в холодильнику. Не існує цукру, щоб пити чай. Але ніхто не скасував вечерю! У мене було виходити і варити з продуктами, які я був в руці.

Запіканка виходить дуже красиво і смачно. Він складається з тільки корисних продуктів, а при підготовці не існує труднощів, навіть дитина може впоратися.



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 500-700г сир
  • 100г будь-якого твердого сиру
  • 2 яйця
  • 1 болгарський перець
  • безшовні
  • 1 ч.л. солі
  • 1/4 ч.л. соди
  • лялька
  • 1/2 ч.л. чорного меленого перцю
  • 1 ст. суміші сухої трави (базил, маркер, розмарин, чебрець)
  • гарбуз


Підготовка
  1. Сир содовий на тертці і змішати з яйцями і сиром. Додайте соду, сіль, спеції, подрібнений кріп і ретельно перемішайте.



  2. Наріжте маслини навпіл і поріжте болгарський перець кубиками.
  3. Форма для випікання змащувати рослинне масло і покласти в неї запечена маса.
  4. Випрямляйте сирну суміш у формі. Зверху викладаємо болгарський перець і оливки, натискаючи їх на поверхню запіканки.



  5. Посипаємо запіканку зеленню і насінням. Запікати 30-40 хвилин в духовці нагріти до 200 градусів. Отже, насіння не горять, після 15 хвилин випічки покривають форму шматочком пергаменту або фольги.
  6. Після закінчення випічки візьміть блюдо з форми і дайте їй повністю охолонути. Тільки потім подаємо його до столу. Бодибилдерши!





Пам'ятайте, що сир не триває довго. За кілька днів слід споживати. Якщо ви не знаєте, що робити з плити,Веб-сайтЄ 5 рецептів безоплатних страв, які вегетаріанці і ваговики будуть любити.

Несолодкий млинці Ідеально підходить для тих, хто хоче схуднути. Не боятися кулінарних експериментів і варити з задоволенням!

Заощаджуйте рецепт у закладках і діліться з друзями в соцмережах. І якщо у вашій кулінарній книзі є страви, які з'явилися абсолютно випадково, розповідають про них в коментарях за цією статтею.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное