Рецепт маринованих курячих шлуночок

Останнім часом на зборах з друзями почалася розмова про улюблені страви. Ви знаєте, що вся сім'я любить і дивиться вперед, коли ви готуєте їх. І є також рецепти, які допомагають в будь-якій ситуації (непередбаче прибуття гостей, коли потрібно готувати швидко, смачно і недорого).

У мене є кілька моїх улюблених помади, і один з них мариновані курячі шлункий

Багато вірять, що курячі шлунки (коси) важко приготувати щось смачно. І це в вагу – не пишіть їх.





ДепозитФотогалерея

Застосування цього продукту має дуже позитивний вплив на організм людини. При цьому їх калорійність шлунків досить невеликий (в діапазоні 130-170 ккал на 100 г), тому вони відносяться до категорії дієтай

Цей рецепт поділився моїм рідним. "Ви знаєте, - сказала мені, "на 35 років шлюбу, ніколи не було часу, коли цей закусок не підійшов до серра!" І вона була правою.

Маринований в соєвому соусі шлуночки Вони гострі і неймовірно смачні, і навіть школяр може впоратися з процесом приготування.

Як смачно варити курячі шлунки Так сьогодні видання "Сайт" Запропонуйте, як зробити мариновані курячі шлуночки. Рецепт, який допоможе в будь-якій ситуації!





ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 700-800г курячі шлунки
  • 2 цибулини
  • 5 зубчики часнику
  • 50г оцет
  • 50г соєвий соус
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • чорний перець (земний) за смаком
  • 5-6 гілочок кропу






Підготовка
  1. Спочатку потрібно відварити шлуночки в солоній воді до готовності (близько години і половини). Нехай шлуночки прохолодно.



ДепозитФотогалерея

Заморожені шлуночки з тонкою соломкою. , доб. 5



Очистити цибулю і порізати півкільцями. Покладіть цибулю в сотейник і залийте оцтом. Додайте цибулю замочити в оцті півгодини, періодично перемішайте.



Покласти часник через прес або дрібно нарізати. Свіжий кропу мити і подрібнити, теж.



У зручному контейнері з'єднують шлуночки, мариновані цибулю і часник з зеленню. Залийте його соєвим соусом і спеціями за смаком. Стирайте все разом.



Відправте до холодильника на ніч, щоб шлуночки засолити.



Так, закуска готова. Бодибилдерши!





Справжня господиня не має питання про те, що варити з курячих шлунків, адже це недорогі і універсальні відключення. На їх основі готують багато страв.

Я пропоную вам ще один хороший рецепт з оксами, а саме: як приготувати курячі шлунки з грибами. Один з улюблених страв з дитинства!



р.



ДепозитФотогалерея

Обов'язково спробуйте зробити ці курячі шлуночки, маринованій Дуже смачні. І вони містять мінімальну кількість жиру, тому ви можете їсти і не турбуватися про вашу фігуру.

І не забудьте поділитися цим рецептом з друзями, їх чоловік оцінить цю закуску!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное