Як зробити рибний торт

У мене було довгий зв'язок з матір'ю. До тих пір, поки я спробував рибного пирога на мій друг і навчився його приготувати.

Мій чоловік був так радий, що вона відразу ж назвав мене найкращою господинею і заплести всі її минулі гріхи.

Навіть ті, хто не любить рибу, оцінять смак, що дає торту як начинку. У поєднанні з випічкою, цей білковий продукт сприймається дуже по-різному.





ДепозитФото рибний пиріжок Інгредієнти для тестування
  • 2 ст.л. молока
  • 1 пакет сухих дріжджів
  • 4 ст. борошна
  • 2 яйця
  • 2 ст. цукру
  • 180г вершкове масло
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 600 г щуки (можна замінити морською рибою)
  • 200 г зернових культур (можна замінити звичайним рисом)
  • 3 голови цибулі
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Змийте дріжджі в теплому молоці. Додайте столову ложку цукру. І залиште суміш на 10 хвилин. р.



    ДепозитФотогалерея
  2. Збийте яйця другим ложкою цукру. Потім додайте їх до розбавлених дріжджів.

    ДепозитФотогалерея

  3. Запитайте на борошно. Додаємо до неї рідку масу, попередньо розтоплене масло, рослинне масло і сіль. Змішайте тісто і поставте його в сторону 30 хвилин, щоб відповідати.

    ДепозитФотогалерея

  4. Після півгодини вимийте тісто і знову поставте в сторону.



    ДепозитФотогалерея
  5. Підготовка начинки. Зріжте цибулю з напіврингами і обсмажте її в рослинній олії до золотистого.

    ДепозитФотогалерея

  6. Зварити крупу. Потім змішайте його з зубчастими цибулями.

    ДепозитФотогалерея

  7. Нарізати рибу філе на невеликі шматочки. 8296866



    ДепозитФотогалерея
  8. Розділіть тісто двома. Кожен рулон в той же розмір шар.

    ДепозитФотогалерея

  9. Поставте перший шар на масляно-змащений піддон. Зверху тіста укладають рівномірний шар вареної крупи. Потім шматочки філе. Надіслати їх і переповнювати. І покрийте його другим шаром тесту. З'єднайте краю пирога.

    ДепозитФотогалерея

  10. Випікайте 30-40 хвилин при 180 °C в попередньо розігрітій духовці.



    ДепозитФотогалерея


Це досить. риби-мейкЦе те, що кожен окремий господиня може приготувати. І якщо не кожен будинок має саго, це зерно можна замінити рисом. Рибний пиріг з рисом Це буде приємно. Бон привіт!

Якщо вам подобається риба, ви можете використовувати наші інші рецепти: капелін або суші торт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное