Що шити з старого тюля

Я успадкував стару тюль разом з онуком. Я не даю, щоб викинути елегантну мереживо. Ідеї для використання старого муфтаУ мене було багато часу тому, але я не даюся їх реалізувати. І ось як багато, ніж 3 метрів чудової тканини! Налаштовується тільки тим, що в деяких місцях тюль вийшов жовтий, і виглядав, щоб покласти його злегка, не дуже.





Так як мій мама-в-право любить біле, я дізнався заздалегідь, хто звертається до питання. Як відбілити тюль в домашніх умовахй Будинок Наталії Сергіївни дуже яскраво. І польський тюль, який повернувся з відпустки у 1981 році, освітлює білий до цього дня. Хтось, і мій мама-в-завд знає перевірений спосіб відбілювання.

Повернення білого кольору до мережива тюль дуже простий. Не потрібно шукати дорогі плями в магазині. І жовтийВам буде потрібно регулярну сіллю столу. 1 склянка розчину солі в 2,5 л води. Додайте 3 ст.л. соди та 3 ст.л. будь-якого прального порошку.



ДепозитФотогалерея

Занурення жовтого мулу в отриманому розчині. Залиште його замочений протягом 4 годин, бажано на ніч. Потім промиваємо тюль в пральній машині. Сіль і сода повернеть білий погляд на будь-який тюль. Я бачив це з власного досвіду!

Перше, що я виготовлявся з відбіченої тюлі був мереживним набором нижньої білизни. Чи може здатися смішно до деяких, але чому ні? Якщо ви не маєте досвіду в пошиття, ви можете придбати дорогі тканини і знищити все з одним невдалим лінією. З огляду на те, що я вже мав цей досвід, бабуся тюль зарекомендувала себе відмінним варіантом, щоб поклонити свої навички по шиттю. Тому сміливо навчати на тюлі і помперувати себе і кохану з мереживною лінією власного виготовлення.





Якщо ви отримали відкриті робочі прокрутки у ваших бункерах, які ви не можете дозволити собі відмовитися, подивіться, Що можна зробити з старого тюля для дому та котеджу.

Що можна зробити з тюлі
  1. Старі стільці будуть виглядати дуже незвично і ніжно, якщо прикрасити їх смугами тюлі.



  2. Абюр від лампи додасть комфорту до будь-якого приміщення. р.



  3. Ажурна москітна сітка буде корисно влітку.



  4. Ремонт старих меблів непросто, але результат варто. У цьому випадку тюль грає роль ажурного трафарету під час живопису.



  5. Туль можна прикрасити розкішну подарункову корзину. , Україна



  6. Найпростіший спосіб зробити шнурки на подушки.



  7. Що про ажурну альтанку?



  8. Стара муфта зробить велику скатертину.





Щоб зберегти красиві речі з тюлі в чудовому стані, познайомитеся з чим правильно мити тюль, щоб вона не гіркота і боляче. І якщо у вас є перевірений спосіб відбілити тюль в домашніх умовах, розповісти про це в коментарях за цією статтею.

За допомогою штор з тюль можна змінити інтер'єр за винятком. УЦе легко.! Існує безліч ідей, як візуально збільшити приміщення за допомогою тюлі, розділити простір на функціональні зони, при цьому добре економія на гіпсокартоні та інших перегородках.

Поділіться корисною статтю з друзями, щоб переконатися, що вони мають жовтий тюль в домашніх умовах, який ви можете дати другий життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное