Як приготувати супергерой

Коли мій бабуся був живим, вона часто приготувала мене «плюшеві» млинці, річ незвичайно смачно і красиво. Про те, що такі млинці варилися в дні давньої Русі. І я уявляв красиві принцеси, сидять вікном, пишу чай з красивого сервісу і їсти ці ж самі. млинцій

Наші предки назвали їх «попередження». Ну, я називаю їх порожніми бункерами, тому що вони хрусткі і золотисті назовні і майже порожнистими на внутрішній стороні. Це, незважаючи на досить великий розмір, фактичний тест в них дуже невеликий.

р.



ДепозитФотогалерея

Такі млинці виготовляються з простого несолодкого рідкого млинцевого тіста (яйця, молоко, сіль, борошно), вершки або соняшникової олії часто додають до хлібопекарських форм.

Смаки. збиті млинці Я дуже нагадує вугори від заварного тіста: хрусткі несолодкі тонкі скоринки і дуже невелика кількість м'якого, злегка вологого тесту з яєчним смаком всередині. Але робити їх, звичайно, набагато простіше, ніж еклери.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, Як зробити збиті млинцій Ефектний, красивий і смачний!





ДепозитФотогалерея

Як зробити смачні інгредієнти
  • 2 ст.л. борошна
  • 3 яйця
  • 2 ст.л. молока
  • щіпка
  • 3 ст.л. соняшникової олії
  • випічка






Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте яйця з сіллю, додайте трохи молока і борошна.



  2. Ретельно збити отриману суміш до тих пір, поки немає грудок. Габаритний зображення



  3. Додайте більше молока і перемішайте його знову.



  4. Поверніть на духовку 200 градусів, щоб прогріти. Візьміть форму для випікання манжетів і змащуйте кожну з формових клітин рослинною олією.



  5. Кожна форма заповнюється тестом 2/3.



  6. Покладіть млинці в духовці і запікайте півгодини на 200 градусів.



  7. Так як ці млинці порожні, ви можете використовувати абсолютно будь-яку начинку для них. Я люблю доповнювати їх яблучним варенням з родзинками в апельсиновому соку, а також варенням чорниці. Спробуйте, це смачно. З любов'ю, і ви досягнете успіху, приємного апетиту!







Ви любите млинці на сніданок, але не хочете витрачати багато часу на приготування тесту? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Обов'язково звертайте увагу на рецепт приготування яблучного бісквіту. Вони складаються з трьох інгредієнтів, а яскравий смак запеченого яблука обов'язково порадує вас.



Ударні млинці можна їсти з варення або медй І якщо ви заповнюєте їх вершками, ви отримаєте реальні російські рентроли! Поділіться рецептом з друзями в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное