Секрет гармонії Олени Воднаєва

Альена Воднаєва прославила проект «Дом-2». Протягом трьох років вона побудувала стосунки перед глядачами та камерами. Вона була такою популярністю, що в кінці проекту залишилися на телебаченні, вже в ролі ведуча.

З часом Alena відкрив свої блоги на всіх доступних платформах, створених персональними брендами одягу і реалізував, що вона може заробити гроші самостійно і не залежить від будь-якого. Її незалежність приніс її свободу слова.



ДепозитФотогалерея

Альона Воднаєва Наприклад, Альона Воднаєва Українська Вона веде як вона радує. Він не соромно писати все, що він думає про повних людей.

Особливий резонанс був викликаний її повідомленням з ігноруванням про зайву вагу, яку вона опублікувала на своїй сторінці Instagram під час відвідування США. Текст пішов як супровід до відео, знятого Alena з випадковим пастором - жирною жінкою в короткій спідниці.





«Якщо ви жирні, не зносите короткі рожеві спідниці. Не втрачайте вашу аденку. Я присвятив цілій главі моєї книги до актуальності гардеробу! Не робіть задоволення від себе в громадських місцях. Вам не потрібно легінси більше Л. Не відкривайте руки, якщо вони товсті. Цей елемент стосується багатьох зірок російського шоу-бізнесу на червоному килимі.





«Дві рукави красиві і елегантні. Що стосується Америки і зайвої ваги, кожен в Лос-Анджелесі прекрасний. Всі види спорту. Але в таких місцях як Універсальна студія, вся Америка. Звичайні люди. 70% зайвої ваги. Хтось не так важко, як дівчина в відео, хтось дуже важко і ледь ходить, і деякі навіть переходять в спеціальні крісла. Вони не можуть ходити. й





У коментарях на Водонеєві відразу знизилися репроші та резиденції. По-перше, щоб не бути сором'язливими про обговорення інших. По-друге, для каменю в саду тих, хто хоч трохи повний, ніж сама Альена.





У блогері знайшли щось для відповіді: «Те, що дивує мене найбільш, де люди в Instagram приходять з того, хто вважає, що все, що я перерахував вище і отримав, як недоліки є нормою?» Що таке попкорн у своїй голові? Я не знаю, що я хочу, щоб думати про здоров'я і добре виглядати?





Здравствуйте здоровими, шукаючи красиву і гарну атмосферу. І якщо пости суспільних людей називаються виключно для цього, для них не буде ціна.

Але хто встановлює стандарти краси? Всі права захищені. І тут, звичайно, немає зірки, щоб вказати те, що носити і з ким жити. Таким чином, в цьому сенсі виснаження, викликане словами Воднаєва, виправдано і просто.







Якщо Алена так сильно закріплює для нормальної ваги і зміцнює його слова фото його тонованого тіла, то вона знає секрет отримання і збереження тонкості.

Він харчується. Воднаєва їсть 4-5 разів на добу. Підкреслюють білкові продукти, овочі та фрукти. Надає багато води. Не зловживати цукерками і борошном. Ідеально виглядає в результаті. Чоловік Олени Воднаєва Він не захопить своєю красою. Так ми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное